Telefonumda Google Play Yok

ÖmerAltıntas

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Galaxy Ace 2 kullanıcısıyım. Telefonu 4.4.4`e güncelledim ancak telefonumda Google ürünülerinin hiçbiri yok kurarken de hesabımı sormadı ne yapmalıyım ?

Ace 2'ye Asla Stock 4.4.4 gelmez ki. Custom ROM Kesin, GApps'ı flashlamamışsınız.
Dediği gibi. Hangi romu kullanıyorsun? Cyanogen ise GApps paketini indir. Recoveryden flashla. Acemice bu rom işlerine kalkışmışsın. Biraz arştırsan bunlar olmazdı.

Aslında rom kurunca AOSP kurmuş oluyorsun. Yani google'sız. Açık proje versiyonu. GApps kurarak Gapps uygulamalarına erişirsin.

Dediği gibi. Hangi romu kullanıyorsun? Cyanogen ise GApps paketini indir. Recoveryden flashla. Acemice bu rom işlerine kalkışmışsın. Biraz arştırsan bunlar olmazdı.

Aslında rom kurunca AOSP kurmuş oluyorsun. Yani google'sız. Açık proje versiyonu. GApps kurarak Gapps uygulamalarına erişirsin.
Teşekkürler yaptım. Gapps paketi yükledim zannediyordum meğersem yüklemememişim. Recovery moddan geri yükledim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı