Telefonun Kendi Kendine Konuşması

sametcanaydogdu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Az önce telefonla bir görüşme yaptıktan sonra telefonu cebime koydum hemen sonra telefon "Daha önce bir şey dediyseniz duymadım" gibi bir şey söyledi biraz irkildim. Anneme kardeşime olayı anlattım(Bu işlerden pek anlamazlar.) Acaba telefonum hacklenmiş olabilir mi dedim senin telefonunu kim niye dinlesin dedi:D:D. Biraz haklıda sonuçta sıradan bir öğrenciyim. Böyle arada sırada telefonuma bildirim gelir gibi oluyor tam bildirim sesinin yarısındayken ses kesiliyor. Tam o garip ses gelince arka planda çalışan uygulamalara baktım sadece Youtube vardı RAM kullanımı %75 arada sırada telefonu PC'ye bağlıyorum PC'de Google custom search diye bir malware var acaba o sıkıntı olur mu antivirus kullanmıyorum. Acaba sorun ne?
Not: Telefon modelim Samsung J5
Bilgisayarımın ekran kartı 8400 GS düşünün yani nası olduğunu.
Ses robotik bir kadın sesiydi.
Telefonu biraz yıprattım telefona hileli oyunlar falan kurdum ama şu anda hileli oyun yok.
Biraz karamsarım şu anda telefonun kamerası örtülü bir şekilde başlıyor :D:D
İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı