Telegram rehberdeki kişilere katıldı mesajı gönderiyor

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Telegram üyeliği oluşturduğum zaman rehberimde herkese Telegram üzerinden rehberinizde şu kişi Telegram'a katıldı şeklinde mesaj gitmiş. Bunu nasıl engelleyebilirim? Mesaj gitmesini nasıl engelleyebilirim?

Hocam mesaj gitmis zaten daha gitmez, ilk katildiginizda gider mesaj. Bunu engellemek icin Telegram'in rehberinize bakmasina izin vermeyeceksiniz. Yeni uyelik olusturmadiginiz surece mesaj bir daha atilmaz zaten.

Hocam mesaj gitmis zaten daha gitmez, ilk katildiginizda gider mesaj. Bunu engellemek icin Telegram'in rehberinize bakmasina izin vermeyeceksiniz. Yeni uyelik olusturmadiginiz surece mesaj bir daha atilmaz zaten.
Üyeliği sildim yeni oluşturdum gidiyor mesaj nasıl engelleyeceğimi bilmiyorum 15 pro max için.

Telegram üyeliği oluşturduğum zaman rehberimde herkese Telegram üzerinden rehberinizde şu kişi Telegram'a katıldı şeklinde mesaj gitmiş. Bunu nasıl engelleyebilirim? Mesaj gitmesini nasıl engelleyebilirim?

Bir seferliğine gider, bunu engellemek için rehbere erişimi engellemeniz gerekirdi. Artık yapabileceğiniz bir şey yok. Yeni bir hattan girerseniz rehbere erişimi engellemeyi unutmayın.

Geri
Yukarı