Telegram üç günde 25 milyon kullanıcı kazandı

Oğuzhan T

Megapat
Makaleler
56
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro M1 Pro 14' • i5 13400F 4060 Ti • Magic Mouse • Aerox 3
Meslek
Lead Frontend Developer
An itibarıyla Durov, kendi(@durov) resmi Telegram hesabından bir yazı yayımladı.

Bu kullanıcılar dünya çapından geldi. %38 Asya, %27 Avrupa, %21 Latin Amerika ve %8 de MENA'dan katıldı.

Ayrıca Durov, artık kullanıcıların bedava servise karşı gizliliğini satmayacağını söylüyor. Telegram'ın kullanıcılarını asla yarı yolda bırakmayacağını da belirtiyor.
Bilgilendirme: Mena Bölgesi olarak isimlendirilen ve İsrail Devleti hariç büyük çoğunluğu Arap veya İslam vasıfları ile ön plana çıkan Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleridir.

Böyle bir post paylaşmışlar .

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
https://twitter.com/x/status/1348266599216795648

Bence en hızlı çağ atlayan bizim sınıf oldu . Direk Discord'a geçiş yaptık.
Çok iyi bir seçim yapmışsınız. Örgütlenmek ve kitlesel değişiklik yapabilmek çok hoşuma gidiyor.

Türkiye'de de geçen çok arkadaşlar baya haklarını savunuyorlar kimse bizim bilgimizi alamaz deyip İnstagram kullanıp fotoğraflarını koyunca sanırım sisteme kayıt edilmiyor.

Bu arada ben de Whatsapp'ı kullanmıyordum bu sözleşme ile çıkma sebebi buldum.

Çok iyi bir seçim yapmışsınız. Örgütlenmek ve kitlesel değişiklik yapabilmek çok hoşuma gidiyor.
Hocam bende ilk başta dedim ne yapsak. Telegram'a şer*fsizliğine geçmek istemedim. Sonra Technopat hayatımı kurtardı. Telegram o kadarda güvenilir değil haberiyle. Sonra Discord'a örgütledim milleti sınıf başkanı olarak .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…