Telegram'dan SMS geldi

nameisanais

Hectopat
Makaleler
1
Bugün 11 sularında telefonuma Telegram'dan SMS geldi. Lakin ben ne giriş ne de başka bir şey yapmaya çalıştım. Telegram'ı daha önce kullanmıştım. 2FA doğrulamayı etkinleştirmişim, sanırım o yüzden kod istiyor ben girmeye çalışırken de ve kod gelmiyor. Neden böyle oldu? Yardımcı olur musunuz?

Bugün 11 sularında telefonuma Telegram'dan SMS geldi. Lakin ben ne giriş ne de başka bir şey yapmaya çalıştım. Telegram'ı daha önce kullanmıştım. 2FA doğrulamayı etkinleştirmişim, sanırım o yüzden kod istiyor ben girmeye çalışırken de ve kod gelmiyor. Neden böyle oldu? Yardımcı olur musunuz?

Hocam hiçbir şey anlamadım.

Hesaba tekrar mı girmeye çalışıyorsunuz hocam?

Anlamak için ekstra özen gösterdim ama yine anlayamadım.
Hocam hiçbir şey anlamadım.
Anlamaya gerçekten çalıştım ama başaramadım.
Sanırım daha önce Telegram kullanmış ve 2FA doğrulamayı açmış, sonrasında uzun zamandır Telegram kullanmamasına rağmen telefonuna Telegrama giriş yapmak için kod gelmiş (kendisi giriş yapmaya çalışmamış).

Sanırım daha önce Telegram kullanmış ve 2FA doğrulamayı açmış, sonrasında uzun zamandır Telegram kullanmamasına rağmen telefonuna Telegrama giriş yapmak için kod gelmiş (kendisi giriş yapmaya çalışmamış).
Türkçe çevirisi çıktı sonunda.

Kusura bakmayın hepinizden özür dilerim çalışıyordum biraz hızlı davranmak zorunda kaldım demek istediğim giriş yapmak istemediğim halde kod geldi kendimi açıklamakta bayağı zorlanmışım galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı