Teleskop balığımın kafasında beyaz leke var

KebabTheKiller

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Beyaz benek değil galiba sadece leke var. Nedir bu, ilaçsız çözülür mü?

Dosya Ekleri

• 20230820_113717.jpg
    20230820_113717.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 107
Son düzenleyen: Moderatör:
Beyaz benek değil galiba sadece leke var. Nedir bu, ilaçsız çözülür mü?

Su düzenleyicisi al mentalin mavisi cözüm olacaktır. Petshopculara sormayı unutma onlar isin içinde oldu icin daha iyi bilirler cep telefon numaralarını ekle sor sana tavsiyem petshopculara süphelendim kadarıyla su düzenleyicisi önerirler. İnternette söyle yazdım birdan fazla cözüm cıktı https://www.google.com.tr/search?q=balık+beyaz+leke&sca_esv=571003301&tbm=shop&source=lnms&sa=X&ved=2ahUKEwjJjavpoeGBAxX8S_EDHe6FD8UQ_AUoAnoECAIQBA&biw=1280&bih=907&dpr=1 benek hastalıgı olursa cözüm olacaktır balıgınızı iyi kontrol edin resimde pek bir şey görmedim ama diger cözüm sudaki gıda boyası olabilir cözüm Gıda Boyası Lekesi Nasıl Geçer? | TemizlikTime

Son düzenleme:
Gıda boyası yok ve zaten geçen gün öldü :(

Sudaki bir bulanıklık var gıda boyası var demektir haliyle balıga cilde leke olarak yansıyor benim balıgımdada benzeri leke var mor lahana lekesi var balıga Japon teleskopu beyaz sirke verdim okudum kadarıyla sitelerden benek olsaydı hastalıgı su düzenleyicisi uygun olurdu beyaz sirke vermeyi unutma leke cıkması icin az miktar.

Sudaki bir bulanıklık var gıda boyası var demektir haliyle balıga cilde leke olarak yansıyor benim balıgımdada benzeri leke var mor lahana lekesi var balıga Japon teleskopu beyaz sirke verdim okudum kadarıyla sitelerden benek olsaydı hastalıgı su düzenleyicisi uygun olurdu beyaz sirke vermeyi unutma leke cıkması icin az miktar.

Hocam su bulanık değildi ben fotoyu çekemedim.

Hocam su bulanık değildi ben fotoyu çekemedim.

Dıs deri için beyaz sirke damlat suya 1 siringa yardımıyla igne yani Beyaz Sirke Nedir? Beyaz Sirke Ne İşe Yarar? 1 siringa igne yardımıyla günlük tüketilen çay sal gitsin suya bagısıklık kuvvetli tutar bitkisel ürünler çaylar Siyah çayın faydaları - Acıbadem Hayat siyah çay günlük tüketilen ve beyaz sirke sıktım akvaryuma kendi balıgımda denedim teleskop ve Japon balıgında gayet iyi sonuç aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı