Televizyon önerisi

15k çok iyi bir bütçe. İhtiyacınız olacak çoğu TV'eye bütçe yetiyor.
15k bütçe ile (benim bildiğim) en büyük alabildiğiniz TV boyutu 65 inç.
Kişisel zevke göre değişse de çoğumuzun evinde 50 ile 75 inç arası TV bulunur. Daha büyüklerini çok az insanda gördüm.
Benim önerim Philips 43PUS8057 Ultra HD (4K) TV budur. 43 inç ufak gelir mi? Ambilight özelliği seversiniz diye düşünüyorum.

Yok bizimkiler sevmez öyle özellik 😄

Yok bizimkiler sevmez öyle özellik 😄

Bu tabii gençlerin seveceği özellikler.
Size daha normal bir ürün lazım.
VESTEL 50Q9700TT 50inc 4K UHD Smart QLED TV fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da şunu öneriyorum. HKC panele sahip. FSA olarak geçiyor özelliği.
Satın Alma Önerisi - VESTEL 50QA9700 NASILDIR? burada TV'yi alan birinin konusu mevcut. Çok kaliteli insanların olduğu forumdur endişen olmasın.

Bu tabii gençlerin seveceği özellikler.
Size daha normal bir ürün lazım.
VESTEL 50Q9700TT 50inc 4K UHD Smart QLED TV fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da şunu öneriyorum. Hkc panele sahip. Fsa olarak geçiyor özelliği.
Satın Alma Önerisi - VESTEL 50QA9700 NASILDIR? burada TV'yi alan birinin konusu mevcut. Çok kaliteli insanların olduğu forumdur endişen olmasın.

Sanırım televizyon ve monitörlerde inch kavramı farklı 50 inch 126 cm falan yazıyor bu çok büyük oysaki monitörlerde mesela 27 inch 32 inch gördüğümüz zaman o 126 cm TV'ye göre minicik kalıyorlar niye böyle?

Sanırım televizyon ve monitörlerde inch kavramı farklı 50 inch 126 cm falan yazıyor bu çok büyük oysaki monitörlerde mesela 27 inch 32 inch gördüğümüz zaman o 126 cm TV'ye göre minicik kalıyorlar niye böyle?

Hayır farklı değil. 1 inç = 2.54 cm. O boyutta monitör kullanmadığınız için minicik gelmiştir size.
TCL 55P635 Ultra HD (4K) TV Bak bu TV 55 inç ve 139 cm ölçüsü var.

Bak bu da monitör 55 inç Philips 559M1RYV/00 Monitör ve ölçüsü aynı.

Inch heryerde inchtir :)

Monitörler karşısına oturmak ve bilgisayarla kullanmak üzere yapılıyor doğal olarak genelde 20-30 inch arasında üretilirler. 20 inch bir monitör küçük de sayılmaz aslında 51 cm demektir. LED ler çıkmadan önce 56 ekran (56 cm) tüplü TV lerin standart ölçüsü gibiydi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı