Çözüldü Televizyona USB ile uygulama atılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Asoult

Hectopat
Yer
Amerika Washington Bağcılar
Daha fazla  
Merhaba, Vestel marka eski bir televizyona USB ile uygulama yüklemek veya uygulama çalıştırmak mümkün mü? Televizyona takılı halihazırda TV+ var ama TV+ biraz dandik ve sadece YouTube ve TV+ filmlerini içeriyor sadece, internette bununla ilgili bir şey bulamadım bileniniz var mı?

Televizyonun tam modelini bilmiyorum ama bunun aynısı olduğunu düşünüyorum: https://www.sahibinden.com/ilan/iki...endinden-uydu-alicili-led-tv-1153826163/detay

Çözüm
Merhaba, Vestel marka eski bir televizyona USB ile uygulama yüklemek veya uygulama çalıştırmak mümkün mü? Televizyona takılı halihazırda TV+ var ama TV+ biraz dandik ve sadece YouTube ve TV+ filmlerini içeriyor sadece, internette böyle bir şey bulamadım bileniniz var mı?

Televizyonun tam modelini bilmiyorum ama bunun aynısı olduğunu düşünüyorum: https://www.sahibinden.com/ilan/iki...endinden-uydu-alicili-led-tv-1153826163/detay

Hayır maalesef, Android değilse mümkün değil. Kendine özgü bir smart yazılımı varsa bile herhangi bir uygulamayı kurmanız mümkün olmayacaktır.
Merhaba, Vestel marka eski bir televizyona USB ile uygulama yüklemek veya uygulama çalıştırmak mümkün mü? Televizyona takılı halihazırda TV+ var ama TV+ biraz dandik ve sadece YouTube ve TV+ filmlerini içeriyor sadece, internette böyle bir şey bulamadım bileniniz var mı?

Hayır maalesef, Android değilse mümkün değil. Kendine özgü bir smart yazılımı varsa bile herhangi bir uygulamayı kurmanız mümkün olmayacaktır.

Çözüm
Android değilse olmaz.

Hocam boşta laptop veya kasa varsa TV'ye bağlayabilirsiniz. Yoksa sadece dizi-film için çok uyguna bir sistem dizebilirsiniz. Bu şekilde Android TV'den daha rahat oluyor.

Android değilse olmaz.

Hocam boşta laptop veya kasa varsa TV'ye bağlayabilirsiniz. Yoksa sadece dizi-film için çok uyguna bir sistem dizebilirsiniz. Bu şekilde Android TV'den daha rahat oluyor.

Hocam sadece dizi film için sistem dizmek mantıklı mı? Artı Android TV'den daha rahat nasıl olacak ki? Kumandalı bir TV Box'la koltuğunuzda uzanırken TV'den Netflix, Disney, Youtube vs vs izlemek varken bilgisayar ekranından izlemek ya da bilgisayarı TV ekranına bağlamak pratiklik konusunda kıyaslanamaz. 1500-2000 TL'ye TV Box almak varken neden dizi film için sistem dizilsin?

Hocam sadece dizi film için sistem dizmek mantıklı mı? Artı Android TV'den daha rahat nasıl olacak ki? Kumandalı bir TV Box'la koltuğunuzda uzanırken TV'den Netflix, Disney, YouTube vs. İzlemek varken bilgisayar ekranından izlemek ya da bilgisayarı TV ekranına bağlamak pratiklik konusunda kıyaslanamaz. 1500-2000 TL'ye TV box almak varken neden dizi film için sistem dizilsin?

Hocam zaten ucuza ekran kartsız ikinci el bir sistem alacaksınız. Hem internette, sosyal medyada, haberlerde gezinir hem dizi-film izlersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı