Televizyona USB takıp film izlemek için ekstra bir ayara gerek var mı?

Ali_TR

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arçelik televizyona flash takacağım. Flash SanDisk Ultra flair 64 GB. Sorum şu: Televizyondaki kaydet özelliği ile flasha dizi/film kaydetmem için ekstra bir şey (flashı biçimlendirme vb.) Yapmama gerek var mı? Ve televizyondan dizi/film kaydetmem flasha zarar verir mi? Yani ömrü falan kısalır mı?

Benim webos tv'm var ona ilk kez flash taktığımda benden biçimlendirme istemişti. (Benimkisi fat32 idi. tv ntfs yaptı.) androidde durum nasıl bilmiyorum. Kayıt flash'a zarar vermez. TV'den flash'ı çıkarırken mutlaka güvenli çıkar.

Son düzenleme:
Arçelik televizyona flash takacağım. Flash SanDisk Ultra flair 64 GB. Sorum şu: Televizyondaki kaydet özelliği ile flasha dizi/film kaydetmem için ekstra bir şey (flashı biçimlendirme vb.) Yapmama gerek var mı? Ve televizyondan dizi/film kaydetmem flasha zarar verir mi? Yani ömrü falan kısalır mı?
fat32 formatında tak kullan bişi olmaz

Benim webos tv'm var ona ilk kez flash taktığımdan benden biçimlendirme istemişti. (Benimkisi fat32 idi.) androidde durum nasıl bilmiyorum. Kayıt flash'a zarar vermez. TV'den flash'ı çıkarırken mutlaka güvenli çıkar.
TV modeli:Arçelik A32L 5745 4B
Android TV değil. Biçimlendirme televizyondan mı yapılıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı