Rehber Tell Me Why'ın full hali ücretsiz bir şekilde nasıl Steam hesabına eklenir?

Evet oyunu VPN kullanarak yan hesabıma ekledim. Şu an da iniyor. Chapter 2 ve 3'ü de beraber mi indiriyor yoksa onları sonradan mı indirmemiz gerekecek?

Dosya Ekleri

• 2021-06-22 (2).png
    158,5 KB · Görüntüleme: 51
Hocam, bu versiyonu oyunun tüm bölümlerinin olduğu mu? Geçen gün VPN falan hiçbir şey kullanmadan Microsoft hesabıma eklemiştim de. Xbox One aldığımda oynamak istiyorum.

Ve böyle demesine rağmen "order history" kısmında hiçbir şey gözükmüyor. Anlayamadım ne olduğunu.

Ben de VPN kullanmadan Microsoft hesabıma eklemiştim. Xbox Series X kullanıcısıyım ve oyun cihaza yüklenmedi hiçbir türlü. İlaveten Chapter 2 ve 3'de markette aratarak hesabınıza ekleyin.

Ben de VPN kullanmadan Microsoft hesabıma eklemiştim. Xbox Series X kullanıcısıyım ve oyun cihaza yüklenmedi hiçbir türlü. İlaveten chapter 2 ve 3'de markette aratarak hesabınıza ekleyin.

Hocam hepsini ekledim hesabıma. Yani Xbox One alınca deneyeceğim. Umarım oynanabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…