Telltale'in yeni oyunu The Expanse: A Telltale Series 309TL'den Epic Games'e özel olarak çıkış yaptı

Wolf Among Us varken onu erteleyip bununla uğraşmaları çok sinir bozucu. Bu şirket sürekli başarısız oldukları formülü tekrar deneyip farklı bir sonuç bekliyor. Belirli tutan yapımları üzerinden devam etmek yerine sürekli aynı tür ama yeni isimlerle çıkıp gelmeye devam edecekler. TWD serisinin içine ettiler bir Wolf Among Us kaldı ona da tüh dikmeden rahat etmeyecekler anlaşılan.
Twd serisinin sadece 3.oyunu kötü olduğunu düşünüyorum onun dışı diğer oyunları iyi yapılmış gayet.

Epic Games'e özel oyun olacağını sanmam. İlerleyen zamanlarda muhtemelen Steam'e ekleneceğinin de haberini görürüz. Bir firma oyununu satmak ve gelişmek istiyorsa oyununu Steam'e getirmek zorunda. Başka yolu yok.

Gerçek Telltale çalışanları farklı bir şirket kurup farklı formülde bir oyun yapıyorlar. Telltale severlerin o oyuna bakması daha iyi olur.
Sanki o oyunun ismini de bir yerde görmüştüm ama şu an gram hatırlamıyorum. Onlar Star Trek oyunu mu yapıyorlardı? Firma veya oyun ismini söylerseniz, sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı