Temelden İngilizce öğrenmek için kurs önerisi

ahmylz4565

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba İngilizcem pek iyi değil. Bunun için bir kurs arıyorum, bir arkadaşım Udemy hesabını verdi ve böyle bir kurs var ama bu kurs temelden mi anlatıyor tam bilmiyorum. Bir de Haluk Tatar'ın kursuna bir göz gezdirdim ama pek beğenmemişler.
Öneriniz var mı?

Ha bu arada seviyesini bilmediğim kurs bu:
Hocam ingilizce konusarak yuz yuze ogrenilir. Devletin kurslari var kucumsemeyin bence hiç fena değiller. Benim birkac akrabam gitmisti diye biliyorum sonunda sertifika da aliyorsunuz.

Merhaba İngilizcem pek iyi değil. Bunun için bir kurs arıyorum, bir arkadaşım Udemy hesabını verdi ve böyle bir kurs var ama bu kurs temelden mi anlatıyor tam bilmiyorum. Bir de Haluk Tatar'ın kursuna bir göz gezdirdim ama pek beğenmemişler.
Öneriniz var mı?

Ha bu arada seviyesini bilmediğim kurs bu:
Haluk Tatar'ın kötü olduğunu düsünmüyorum. Dil bilgisini o adamla çok güzel bir şekilde ilerletebilirsiniz. Ancak konuşacak adam yoksa bu dili öğrenmeniz mümkün değil. Cambly bilmiyorum, övüyorlar bakabilirsiniz. Paranız da varsa olabilir. İngilizce discord sunucuları var. Oradan insanlarla konuşun. Elin oğlundan çekiniyorsanız bir Türk olarak benimle de konuşabilirsiniz. (Çünkü ben de aynı dertten muzdaribim 🤭) Dilerseniz discord hesabımı veririm yani :D

Geri
Yukarı