Temiz Playstation nasıl anlaşılır?

Hocam o fiyat ne? En fazla 600 verin ama kutulu oyunları varsa 700 verebilirsiniz. Ben 23 CD oyunlu 150 GB Slim kasayı 700'e aldım.
18 oyun var hocam. Birde hocam ben uzun süre oynarım bu PS ile bu RLOD falan yer mi?

18 oyun var hocam. Bir de hocam ben uzun süre oynarım bu PS ile bu rlod falan yer mi?

Rlod değil ylod sıkıntı. Anladığım kadarıyla oyunlar dijital, yani korsan yoldan yüklenmiş. Eğer oyunlar kutulu ise belki bu paraya değer ama 750 TL üstü 10 yaşındaki konsola fazla. Bu konsol 2010 modellerden olduğu için bozulma ihtimalleri yeni modellere göre daha fazla. Fakat konsolun eski sahibinin konsolu nasıl kullandığını bilemeyiz. Yani günde 10 saat oynayıp konsolu hurda etmiş olabilir, ayda 1 saat oynayıp konsola gül gibi bakmış da olabilir. Bu arada cihazın içi açılmış mı? Adamdan şu etiketin cihazın altında olduğunu gösteren bir fotoğraf isteyin.

Hocam çok sıkıştırdım kırmak için falan dedi. Alasım da vardı lakin vazgeçtim.
İyi yaptınız, en son Cobra ODE ile kırılan cihazlar sağlıklı değildi zaten. Super Slim modeli tavsiye edilir.

Hocam bir PS3 için modeli Super Slim değilse 800'den fazla vermeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…