Tenda V300 nasıldır?

İşinizi görür, D301 modelini kullanıyorum. Memnunum bir problemle karşılaşmadım. Alabilirsiniz ama malzeme kalitesi olarak pek bişey beklemeyin, çok hafif.

Tam hatırlamıyorum yalnız 1 seneyi geçmiştir muhtemelen sıkıntısız çalışıyor. Modemlerin teknik detayları hakkında bilgim yok ama memnunum wifi kopma vs gibi şeyler hiç yaşamadım.

Tam hatırlamıyorum yalnız 1 seneyi geçmiştir muhtemelen sıkıntısız çalışıyor. Modemlerin teknik detayları hakkında bilgim yok ama memnunum wifi kopma vs gibi şeyler hiç yaşamadım.
Çekim gücü nasıl? İnternette bu konuda şikayetler gördüm de.

Çekim gücü nasıl? İnternette bu konuda şikayetler gördüm de.
Çekim sıkıntısı olduğunu bende okumuştum n11 den almıştım zamanında tam 1.5 sene olmuş az önce baktım. Ama her odada çekiyor benimki, o yönden bir sıkıntı olmadı hiç bi zaman.

Şu anda o modemi kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Kablosuzda kullandığınız zaman internet olsa bile internete girmiyor. Bilgisayarda kablolu olarak kullanıyorum, 2 gün önce internet olmasına rağmen internete giremiyordum. Modemi 2-3 günde bir kapat-aç yapman lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…