Tenda V300 vs TP-Link TD-W9970 vs keenetic omni DSL N300

noylon1

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, şu anda TP-Link TD-W9970 kullanıyorum ancak internet sağlayıcıma bu modem için aylık 10TL ödemekteyim. Başlıkta da gördüğünüz gibi bütçem sebebiyle bu 3 modem arasında kaldım. Araştırdığımda her modem ile ilgili türlü sorunlar olduğunu gördüm bu nedenle değiştirmekten de biraz çekiniyorum. Benim için önemli olan stabil bir şekilde çalışır olması. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, şu anda TP-Link TD-W9970 kullanıyorum ancak internet sağlayıcıma bu modem için aylık 10TL ödemekteyim. Başlıkta da gördüğünüz gibi bütçem sebebiyle bu 3 modem arasında kaldım. Araştırdığımda her modem ile ilgili türlü sorunlar olduğunu gördüm bu nedenle değiştirmekten de biraz çekiniyorum. Benim için önemli olan stabil bir şekilde çalışır olması. Önerilerinizi bekliyorum.

Tenda modemde ısınma sorunu var belirli bir süre sonra cihazın internet bağlantısı git gel yapmaya başlıyor keenetic modemini alabilirsin ama aradığın şey Wi-Fi çekim gücüyse ve büyük sayılabilecek bir yere kuracaksan seni üzebilir onun dışında bir sorun yaşamazsın.

Geri
Yukarı