TEOG 350 Puan İle 370 Puanlık Liseye Girmek

Wolynx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar TEOG'da aman aman büyük bir başarı elde edemedim. Askeri ALES'te 76 puanlık bir başarı yaptım ama TEOG'da yapamadım. TEOG puanım 353 ve tahinimiz çıktığı için Ankaraya yerleşmeyi planlıyoruz (esas tahin Van emekli olacağız) ve evimize yakın bir anadolu lisesi var 371-372 puan aralığında bu liseye girme şansım var mı ? Lise 2'ye gideceğim bu sene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar TEOG'da aman aman büyük bir başarı elde edemedim. Askeri ALES'te 76 puanlık bir başarı yaptım ama TEOG'da yapamadım. TEOG puanım 353 ve tahinimiz çıktığı için Ankaraya yerleşmeyi planlıyoruz (esas tahin Van emekli olacağız) ve evimize yakın bir anadolu lisesi var 371-372 puan aralığında bu liseye girme şansım var mı ? Lise 2'ye gideceğim bu sene.
Olabilir diye biliyorum. Ben 408 le 440 lığa girmiştim :D

Eğer konteyjan doldurmak gibi bir sorunu var ise o liseye gidebilirsiniz. Ama onun dışında çok az puana bile almadıklarını gördüm.

TEOG diye birşey yok artık o kalktı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı