TEOG Nakil İşlemi

• Konuyu başlatan Bal Kabağı
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 710
B

Bal Kabağı

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. TEOG'dan aldığım puan 405 puan aldım , yüzdelik dilimim 19,87 (Türkiye Geneli). 392 Puanlı Barbaros Anadolu Lisesi'ne yerleştim , yüzdelik dilim olarak bir miktar yüksek (19,17) ama yerinden dolayı hiç mi hiç memnun değilim. İlk iki nakil haftasında 1. nakil tercihimi Bakırköy Anadolu Lisesi , 2. hafta da Ataköy Anadolu lisesi yapacağım. Sizce girebilme oranım ne kadardır? AAL'in 204 , BAL'in ise 306 boş kontenjanı var.

Merhaba arkadaşlar. TEOG'dan aldığım puan 405 puan aldım , yüzdelik dilimim 19,87 (Türkiye Geneli). 392 Puanlı Barbaros Anadolu Lisesi'ne yerleştim , yüzdelik dilim olarak bir miktar yüksek (19,17) ama yerinden dolayı hiç mi hiç memnun değilim. İlk iki nakil haftasında 1. nakil tercihimi Bakırköy Anadolu Lisesi , 2. hafta da Ataköy Anadolu lisesi yapacağım. Sizce girebilme oranım ne kadardır? AAL'in 204 , BAL'in ise 306 boş kontenjanı var.
Bi yanlışın vardır kimse açıkta kalmaması lazım zaten okullardaki boşluk babasının tayini yada özel okullar sayesinde oluyor zaten ben baktığımda 9. Sınıfları göstermiyor 10. Sınıflardan başlıyor kontenjan listesi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı