Teogdan 464 Puan ile 452 Puanlık Liseye Gidebilir Miyim?

464 Puan ile 452 Puanlık Bir Fen Lisesine Gitmek?

• Oy verenlerin toplamı
    23

ENES FİLİNTA

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

Ben TEOG'dan 464 aldım yüzdem %9.8 ilde (Kocaeli'de) %10.4. Bu puan ile 452 puanlık bir fen lisesine gidebilir miyim?

Lisenin ismi Çayırova Fen Lisesi araştıran var mı? Veya bu lisede müdür, öğretmen, öğrenci olan, lise yerleştirme hakkında bilgisi olan varsa önerilerinizi bekliyorum. Ailemden bi ton azar işittim yarım saattir o da kahvaltıda. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Ben TEOG'dan 464 aldım yüzdem %9.8 ilde (Kocaeli'de) %10.4. Bu puan ile 452 puanlık bir fen lisesine gidebilir miyim?

Lisenin ismi Çayırova Fen Lisesi araştıran var mı? Veya bu lisede müdür, öğretmen, öğrenci olan, lise yerleştirme hakkında bilgisi olan varsa önerilerinizi bekliyorum. Ailemden bi ton azar işittim yarım saattir o da kahvaltıda. :(
Gidersin Panpa

Yüzdelik dilim muhabbeti var. Yüzdelik dilimden yana sıkıntı olmazsa rahat gireceğini düşünüyorum. Arkadaş 400 puan aldığı halde yüzdelik dilim yüzünden puanı yettiği bir okula gidememişti.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı