Termal macun değişimi sonrası işlemci kullanımı

SchFeazz

Hectopat
Dostlar işlemcimin termal macununu yeniledim. Yüksüz bu halde bir problem var mı? Bilgisayar hantal çalışıyor.

Dosya Ekleri

• 415D1864-9821-4892-B465-F243E192631B.jpeg
    415D1864-9821-4892-B465-F243E192631B.jpeg
    386,4 KB · Görüntüleme: 86
Dediğin gibi boşta işte, kullanımda bir sıkıntı yok. Sıcaklıkları kontrol etmen lazım. Macun hemen etkisini tam göstermez tabii, sistem biraz yüke girer, macun iyice yayılırsa etkisini tamamen gösterir.

CPU boşta kullanımı normal. Bilgisayarın hantal çalışmasının sebebi HDD %100 kullanılıyor arka planda çalışan uygulamalar varsa kapat.

CPU boşta kullanımı normal. Bilgisayarın hantal çalışmasının sebebi HDD %100 kullanılıyor arka planda çalışan uygulamalar varsa kapat.
Hocam ceza yedim yazamadım. Hocam önceden HDD böyle değildi şimdi PC'de bir şey yapmak gerçekten çok zor. Nasıl çözerim?
Dediğin gibi boşta işte, kullanımda bir sıkıntı yok. Sıcaklıkları kontrol etmen lazım. Macun hemen etkisini tam göstermez tabii, sistem biraz yüke girer, macun iyice yayılırsa etkisini tamamen gösterir.

Hocam bilgisayarın hantal çalışma sebebi HDD kullanımı çok yüksek darbe falanda almadı sadece kasayı aldım yan yatırdım macun değiştirmek için. Bunu nasıl çözerim PC gerçekten çok hantal

Geri
Yukarı