Termal Macun Kurumadı

denizagri

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 5-6 ay önce bilgisayarıma termal macun yaptırdım fakat hala ıslak. Kurumamış. Her yere dağılıyor. Kalitesiz olduğundan dolayı olabilir mi?

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 5-6 ay önce bilgisayarıma termal macun yaptırdım fakat hala ıslak. Kurumamış. Her yere dağılıyor. Kalitesiz olduğundan dolayı olabilir mi?

Macunlar 2 yıla kadar kurumazlar genelde. Biraz değil bayağı acele etmişsiniz .

Macunların ömrü 2 yıl olur genelde. Kurumaması sorun teşkil etmez, aksine taş gibi olması ömrünün dolduğunu ifade eder ve o macunun yenilenmesi gerekir. Siz biraz erken sökmüşsünüz sanırım. Umarım bir de gidip söktükten sonra yeniden termal macun sürmeden kapatmamışsınızdır soğutucuyu işlemcinin üstüne. Muhtemelen eski macun da yok oldu gitti eğer böyle bir şey yaptıysanız.

hayır 6 ay önce bilgisayarcıda sürdürdüm fakat bugün fanı temizliycekdim nokta noktaydı düz değildi yani

Hayır, 6 ay önce bilgisayarcıda sürdürdüm. Fakat bugün fanı temizleyecektim nokta noktaydı düz değildi yani.
Fanı kaldırınca bozulmuş olabilir. Kalitesiz olduğunu düşünüyorsanız kendiniz kaliteli bir macun alın internetten ve kendiniz sürün. Zaten fanı sökmeyi biliyorsanız halledersiniz muhtemelen bu işi

Fanı kaldırınca bozulmuş olabilir. Kalitesiz olduğunu düşünüyorsanız kendiniz kaliteli bir macun alın internetten ve kendiniz sürün. Zaten fanı sökmeyi biliyorsanız halledersiniz muhtemelen bu işi
Aynen abi teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…