Termal macun önerisi

İşlemci için bir termal macun sipariş vereceğim. Cooler Master Htk-002 Yüksek Performans Termalmacun Htk-002-u1-gp - n11.com fiyatı ve markası ile bu dikkatimi çekti alınır mı?
Şu an kullanıyorum memnun ile memnun değil arasındayım. Onun yerine bunu almanız çok daha iyi olur.

Termal macunlarda en önemli özellik ısı iletkenlik katsayısı. Birimi W/mK, sembolü k. Yüksek olması daha avantajlıdır. İletkenliği ne kadar büyükse soğutma bloğuna bir o kadar fazla ısı iletir.

Cooler Master Mastergel Maker (k=11)
Cooler Master Mastergel Pro (k=8)
Cooler Master Mastergel Regular (k=5)
Arctic MX-4 (k=8.5)
Xigmatek Xi-3 HDT (k=9.1)
Xigmatek Powerful (k=5)
Thermal Grizzly Kryonaut (k=12.5) (Türkiye'de var mı bilmiyorum belki yurt dışı sipariş ile getirilebilir.)

Tavsiye edebileceklerim bunlar. Bütçe belirtmediğiniz için fiyat bandına sınır getirmedim. Siz bütçenize göre birini tercih edebilirsiniz. Bunlardan birini almayacak bile olsanız ısı iletim katsayısı en az 5 W/mK olan bir macun alın. Teknik özelliklerde "Thermal Conductivity" olarakta geçer.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı