Termal Macun secimi

Technoholic

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar yeni sistem kuruyorum ve su siteden termal macun almam gerek. Alabilecegim baska biryer olmadigindan ancak bu siteden secmeliyim ve cok kararsizim en iyisi ne derseniz onu almak istiyorum yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim

www.pccasegear.com: Thermal Compound - PC Case Gear

Hocam sorun su ki ben yurtdisinda yasiyorum ve ancak o gonderdigim linkteki siteden birini alabilirim o verdigin linkteki marka benim sitede yok

Noctua soğutma konusunda en iyi firmadır bana göre. Termal macunları da oldukça kaliteli. Bunu öneririm size.

Noctua NT-H1

Anladım. Oradaki macunlardan bir tek Noctua NT-H1 Thermal Compound bunun ismini duydum. İşini görür diye düşünüyorum. Diğerleri hakkında pek bir bilgim yok ilk defa görüyorum. Daha detaylı bilen arkadaşlarda yardımcı olacaktır.

Yardimlariniz icin tesekkur ederim sogutucu corsair h110 hydro ustunde macun ile geliyor ama technopat in videolarini izledigim uzere o macunlarin cok ise yaramadigi ve yeni macun surulmesi onerildigini gordum. Sanirim noctua satin alacagim tabi baska bir arkadas su daha iyi demezse. siparisi yarin verecegim o zamana kadar biraz daha zamanim var. Birde arkadaslar bu macunu ne araliklarla yenilesem iyidir sizce?

8 ayda bir yenilemek yeterlidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…