Termal macuna para verme devrini bitirime

CETO1

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, artık termal macunlara para vermeyin. Evde yapabileceğiniz termal macun tarifi videosunu aşağıya bıraktım. Sıcaklık değerlerim fotoğrafta gördüğünüz gibi ben videodakinden farklı olarak alüminyum mikron yerine alüminyum folyoyu ve bakır teli toz haline getirip kullandım ve en pahalı termal macunlardan bile daha iyi verim aldım. Termal macuna verilen para sokağa atılan paradır. Gülme emojisi atanları anlamıyorum paraları çok o yüzden böyle çözümler komik geliyor herhalde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• IMG_20220907_212137.jpg
    IMG_20220907_212137.jpg
    317 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
Bu YouTuber çok iyi ya. Daha doğrusu bu tarzda olan tüm Türk YouTuberlarımız çok iyi. Ben hiç kaçırmam özellikle inceleme videoları yaptıkları zaman. Mükemmel inceleme videoları yapıyorlar. Bir ürünü incelerken hangi markanın olduğunu iliklerinize kadar anlıyorsunuz. Önemli olanda bu; marka. Yahu böyle bir saç ma lık o la bi lir mi ? Bir ekran görüntüsü paylaşacağım. Burada ki mantığı açıklasın lütfen birisi ve özellikle şu YouTuber'ın kanalına abone olan herhangi birisi, lütfen. Kullanılan sistem ve test edilen oyun tamamen aynı ise bu tutarsızlık neye dayalı oluyor ? Hani bir termal macun buna sebep olabilir sıcaklıklar taban yaparsa ve CPU frekans düşürürse, ama burada en sağ kısımda işlemcinin max sıcaklığı 73 derece :D Bu fark nasıl oluyor. Anlık FPS, AVG FPS, RAM kullanım. Bunlar neden farklı. Komedi ya...Helal olsun kendi farkını yaratmış hocamız yine.
Adsız.jpg

Bu YouTuber çok iyi ya. Daha doğrusu bu tarzda olan tüm Türk YouTuberlarımız çok iyi. Ben hiç kaçırmam özellikle inceleme videoları yaptıkları zaman. Mükemmel inceleme videoları yapıyorlar. Bir ürünü incelerken hangi markanın olduğunu iliklerinize kadar anlıyorsunuz. Önemli olanda bu; marka. Yahu böyle bir saç ma lık o la bi lir mi ? Bir ekran görüntüsü paylaşacağım. Burada ki mantığı açıklasın lütfen birisi ve özellikle şu YouTuber'ın kanalına abone olan herhangi birisi, lütfen. Kullanılan sistem ve test edilen oyun tamamen aynı ise bu tutarsızlık neye dayalı oluyor ? Hani bir termal macun buna sebep olabilir sıcaklıklar taban yaparsa ve CPU frekans düşürürse, ama burada en sağ kısımda işlemcinin max sıcaklığı 73 derece :D Bu fark nasıl oluyor. Anlık FPS, AVG FPS, RAM kullanım. Bunlar neden farklı. Komedi ya...Helal olsun kendi farkını yaratmış hocamız yine. Eki Görüntüle 1519987
Hocam hadi diyelim video yalan ya benim sıcaklık değerlerim onlarda mı yalan

Hocam hadi diyelim video yalan ya benim sıcaklık değerlerim onlarda mı yalan
Video tamamen düzmece. Arkadaşın farklı bir inceleme videosunda ki basit bir açığı yakalamıştım. Orada ki videosunda mesela OCCT ile Large mod ile test yapıyor işlemcisini, ve test ettiği işlemci güç tüketimi az olan bir modeldi. Kimse bunları baz alarak düşünmüyor. Çünkü hocamız öyle ballandıra ballandıra anlatıyor ki. Gerçekten bir inceleme videosu yapan birisi bu ayrıntıyıda kendi abonesi olduğu kullanıcılara anlatır. Örnek her işlemcinin güç tüketim değeri aynı olmadığı için videoda yaptığı testin karşılığında ki performans tamamen aynı olmayabilir. Ama hocamız bu, o daha iyi bilir. OCCT ile Large test yaptığı soğutucuna ait videoyu izlerken orada OCCT programı içinde ki maksimum ve AVG sıcaklık testleri görünüyor. Ama hocamız bu görüntüden sonra kendi yaptığı sıcaklıklara ait istatik görsel tabloda farklı şeyler yazıyor xD Hocamızın tablosunda ki sıcaklık test sonucuna ait max değer farklı OCCT programın Max değeri farklı. Bunu yazdığım zaman 2 gün sonra bana cevap veriyor. Benimle yarışa girmişti, benden test yapmamı ve söylediklerimi kanıtlamamı istemişti. Oysa zaten bunu yapmasam bile kendi inceleme videosunda ki gerçekler neyin ne olduğunu belli ediyordu. OCCT programı ile test ettiği soğutucunun değerleri ortadaydı, ve kısa süre sonra kendi yapmış olduğu sıcaklık değerlerine ait görsel tabloda ki değerler farklıydı :p OCCT ile test yapıyor gösteriyor felan, sonra kendi tablosu ile kesinlik kazandırıyor. O zaman OCCT programı ile neden test edersin ? Hayır bir de Large modunda yapıyor. AIDA64'un full stress testi bile daha yük altına sokar bir işlemciyi OCCT'nin Large modundan...Ayrıca sizin paylaşmış olduğunuz ekran görüntüsünden hiçbir şey anlaşılmıyor. Bu testler, karşılaştırmalar bu şekilde yapılamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı