Steam Terraria zamlandı!

Fena zam yemiş. İki yıldır düzgün bir güncellemede almadı hep denge değişikliği ve hata giderme. Oyuna yeni heyecanlar eklemediler birde fena zam yapmışlar.
Yeni güncelleme yolda sanıyordum.

Son düzenleme:
%52'ye ne yapılsa hak ediyorlar.
Bu kafayla gidecekseniz hem o %52 hem %48 ne yapılsa hakediyor.
Fena zam yemiş. İki yıldır düzgün bir güncellemede almadı hep denge değişikliği ve hata giderme. Oyuna yeni heyecanlar eklemediler birde fena zam yapmışlar.
"Fena zam" dediğin oyun 4 dolar bile değil ? Oyuna hiç güncelleme gelmese, hiç modlamasan bile birkaç yüz saat oynanılabilirliği olan bir oyun, indirim aldığı zamanlarda %50 indirim alıyor, bu da oyunu 55 TLye düşürür, bence gayet de uygun bir fiyat.

Keşke zamanında Steam hesabıma da alsaydım. Sadece Switch’te olması biraz rahatsız etti beni.

18 TL olduğu dönemde %50 indirim ile 9 TL'ye almıştım. Şu an oyunda 65 saatim var dibine kadar değdi verdiğim paraya ama 105 TL biraz fazla olmuş. %500 zamlanmış resmen bari alıştıra alıştıra yapsalardı zammı.

9 liraya almıştım bu oyunu ama bence güzel bir oyun ama fiyatının değeceğini düşünmüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…