Teşhir Ürünü HP Victus'lar

HP Victus 16-e0557ng almayı düşünüyordum. Konuyu görünce. Almakta kararsız kaldım. Yurtdışından alacağım için (iade yapamayabilirim) bilemiyorum. Bir sorun çıkar mı.
Sitede hiç yorum da yok :/

HP Victus 16-e0557ng almayı düşünüyordum. Konuyu görünce. Almakta kararsız kaldım. Yurtdışından alacağım için (iade yapamayabilirim) bilemiyorum. Bir sorun çıkar mı.
Sitede hiç yorum da yok :/
HP'nin kendisiyle alakalı bir durum yok burada, alabilirsiniz.

Benimkisi düz hocam, böyle bir sıkıntım yok.

Bir sorun göremedim burada.

O konuda şimdiye kadar denediğim en kaliteli kasaya Alienware 2. jenerasyon sahip. Boya üzerine bir de kaplama çekiyorlar fabrikadan çıkarken. Kasada sadece Magnezyum ve Aluminyum kullanılması da cabası.

Şimdi ultra ince 3. jenerasyonlar geldi onlar çok inceler bilmiyorum bu kadar dayanıklı olurlar mı ancak geçen aylarda motosiklet kazası yapıp sırtımın üzerine düşmüştüm 2 metre 95 kiloyum kalemlerim vesaire her şey kırıldı bilgisayara bir şey olmadı. Sıfır yok yani bilgisayarın haberi yok düştüğümden.

Son düzenleme:
Bende Victus 16 RTX 3060'lı modeli kullanıyorum klavyenin ortası ısınıyor ve klavye ışıklarını açıkken PC'yi başlatınca cızırtı yapıyor.

Ben de Trendyol'dan Excalibur G770 almıştım. Fiyatı diğerlerine göre çok uygundu. Ürün elime geçince ekranında leke olduğunu fark ettim. Servise gönderdim yenisiyle değiştirdiler fakat gelen cihaz da kullanılmıştı sanırım. Intel ve RTX stickerları hafiften deforme olmuştu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hepsiburada'dan almıştım bendeki iyi gibi. 12 saat ancak ben kullandım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yeni aldığım laptoptan şüpheliyim. Teşhir ürün olup olmadığını nereden öğrenebilirim?

Sistem 1 aylık. 1 ayda 356 saat olmuş mudur bilmiyorum. Her gün geceye kadar açık ama

Tabii HP değil benimki.

6 ay içerisinda donanım ( touchpad arızası ) olduğu için değişim yaptılar.

Değişim olarak gönderilen üründe de ışık sızması mevcut.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…