Test çözme isteğim gitti

Selam. Ben 8.sınıf öğrencisiyim yani bu sene LGS'ye gireceğim 1.dönem sürekli test çözüyordum günde en az 200 soru çözüyordum sonra ara tatil geldi ben de ara tatilde bir kıza gönlümü kaptırdım. Artık hiç test çözemiyorum ne zaman test çözmek için masaya otursam aklıma o geliyor ve odağımı kaybediyorum. Ne yapmam gerek? Cevaplarsanız sevinirim.
LGS'den sonra zaten büyük ihtimalle ayrı okullara gideceksiniz. 8,9,10,11'de kız peşinden koşmanın taraftarı değilim. Ha, kız arkadaş yaparsın ama öyle sevgili, mevgili işleri boş geliyor. 12. Sınıftan sonra yavaştan başlarsın. Şahsen ben olsam öyle yapardım.
8. Sınıfta sevgili olsanız ne yapabileceksiniz ki zaten? Anca sınıfa gelip iki mırıldanıp ayrılırsınız. Kısacası fazla kafaya takmayın.

Gidip açılın diyeceğim acı çekerseniz geri dönüşü olmaz. Boş vermeye çalışın desem kendimden biliyorum böyle bir şey olamaz. Şöyle düşünün onunla oldunuz ve o ne isterdi? Başarılı olmanızı isterdi aklınız da o olsun ama seni motive etsin. Yanında o varmış gibi davran soruyu oku ve "e bende sana soruyorum ya!" falan de onunda güldüğünü düşün çöz soruyu hava atarmış gibi yap. Anca böyle ya kötü lise alacaksın ya da deli taklidi yapıp iyi lise alacaksın.

Selam. Ben 8.sınıf öğrencisiyim yani bu sene LGS'ye gireceğim 1.dönem sürekli test çözüyordum günde en az 200 soru çözüyordum sonra ara tatil geldi ben de ara tatilde bir kıza gönlümü kaptırdım. Artık hiç test çözemiyorum ne zaman test çözmek için masaya otursam aklıma o geliyor ve odağımı kaybediyorum. Ne yapmam gerek? Cevaplarsanız sevinirim.
Merak ettim tanışıyor musunuz kızla ? Aynı sınıf ? Yan sınıf ?

Aynı sınıf.

Kızla evlerimiz çok yakın caddeye insem karşılaşıyoruz zaten
aynı sınıfsa daha sıkıntı hocam. Benim de hoşlandığım bir kız var 8. sınıfım ne yapabilirim ki en fazla😃. Bunun için ne sen açıl ne de o açılsın 3 ay kaldı zaten 3 ay sonra lisede ne kızlar gelir geçer ohoo

Yeni konular

Geri
Yukarı