Test çözmek için tablet mi yoksa grafik tableti mi?

Elbette. Telefona bakmayı bıraktım. Çok faydalı oluyor. Bazen bilgisayarı bile açmadan akşama kadar işimi oradan görüyorum. Daha iyi odaklanılıyır. Bilgisayar dikkat dağıtıcı.

Sınav senem yaklaşıyor bir de onun için istiyorum ama içimde üniversiteye kadar eskirse korkusu var.

Son düzenleyen: Moderatör:
4000 TL'ye tanklı bir yazıcı kalan parayla da 3-4 top kağıt, istediğin her şeyi bas mis gibi. Ha diyorsan illa teknoloji illa teknoloji tabii ki normal tablet alın.

Ben de böyle yapardım, ekrana soru çözmek hiç rahat değil ...

Tam tersi bana daha rahat geliyor. Kitaba kafayı gömünce bir yerden sonra boyun ağrısı oluyor. Ekran tam karşımda göz hizasında rahat rahat çalışıyorum.

İfadeler: DNA
Sadece soru çözmek değil hala bir makale, yayın vb. okumak istediğim zaman imkanım varsa A4 kağıdına basıp okuyorum, arka tarafları da müsvette olarak kullanıyorum. Bilgisayar ve tablette dikkat dağıtıcı çok fazla şey olmasının yanı sıra gözlerime uzun süreli kullanımda büyük zarar veriyor. Ekrana bakarak 2-3 saat çalışabilirken kağıtlara bakarak gün boyu çalışabiliyorum.

Tabletin fiyat 1000 TL'in üzerindeymiş biraz. Daha ucuza aynı amacıma işimi gorebilecek tablet onerin var mı?

Veikk, XP pen gibi bir sürü marka var, tam şu modeli al diyemem ben alalı 2-3 sene oldu çok hatırlamıyorum modelleri. Zaten çizim falan yapmayacaksan çok fark etmez hepsi iş görüyor ders çalışmaya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…