Tether nasıl Papara'ya aktarılır?

ProfesörX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, elimde bir miktar USDT var ancak Borsa uygulamasını kullanmak için standartlara uymuyorum. Ailemin adına açmaya da korkuyorum şimdi bir şey falan olur.
Herhangi bir cüzdandan vs. 18 üstü olmadan Tether'ı Papara'ya aktaramaz mıyım?

Hayır, yapamazsınız. Elektronik para kuruluşları ile kripto para işlemleri mümkün değil. Bir banka hesabına ihtiyacınız var. Kripto para borsası üzerinden paranızı banka hesabına çekilecek şekilde dönüştürüp banka hesabınıza çekme talebi oluşturmanız gerekiyor.

Kucoin de kimlik doğrulaması olmadan işlem yapabilirsiniz ama yüksek ihtimal parayı kimlik doğrulaması olmadan cekemessiniz. Tek yol bi tanıdığıniza usdt yi göndereceksiniz o da size parayı.
Arkadaşlar, elimde bir miktar USDT var ancak Borsa uygulamasını kullanmak için standartlara uymuyorum. Ailemin adına açmaya da korkuyorum şimdi bir şey falan olur.
Herhangi bir cüzdandan vs. 18 üstü olmadan Tether'ı Papara'ya aktaramaz mıyım?
Eğer çok yüksek bir meblağ değilse usdt yi bana atarsanız ben de size paparadan tl olarak yollayabilirim.

Son düzenleme:
Kucoin de kimlik doğrulaması olmadan işlem yapabilirsiniz ama yüksek ihtimal parayı kimlik doğrulaması olmadan cekemessiniz. Tek yol bi tanıdığıniza usdt yi göndereceksiniz o da size parayı.

Eğer çok yüksek bir meblağ değilse usdt yi bana atarsanız ben de size paparadan tl olarak yollayabilirim.
10 tether ama size güvenebilir miyim?

10 tether ama size güvenebilir miyim?
Güvenip güvenmemek size kalmış ama birisine gönderirken komisyonlara dikkat edin. USDT çok fazla gönderim ücreti kesiyor diye biliyorum. Bu arada usdt'niz şuanda nerde (borsa vb.)?
Not: Benim tavsiyem parayı kucoine atıp orada borsada oynamak. 18'i geçince de parayı çekersiniz.

Son düzenleme:
Güvenip güvenmemek size kalmış ama birisine gönderirken komisyonlara dikkat edin. USDT çok fazla gönderim ücreti kesiyor diye biliyorum. Bu arada USDT'niz şu anda nerede (borsa vb.)?
Not: Benim tavsiyem parayı KuCoin'e atıp orada borsada oynamak. 18'i geçince de parayı çekersiniz.

Trust Wallet'ta. Paribu'yla 50 TL'ye yakın kesiyormuş diye biliyorum. Güvenmem gerek çünkü başka türlü çekemeyeceğim. Borsada oynamak da istemiyorum. Bilmiyorum bu işleri.
Bu arada lütfen şu 10 Tether'i de dolandırmayın. Bu benim ilk ve son Pass param
En son cümledeki de'yi yok say.Silemiyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı