TF2 öge işleme nedir?

caliskan0224

Hectopat
Selam. Team Fortress 2 oyunundan düşen öğelerin işlendiğini biliyorum. Hurda metal, saflaştırılmış hurda metal gibi fakat birkaç defa deneme rağmen bir şey anlayamadım. Şu an elimde 175 adet TF2 öğesi var. Bu öğeleri işlenebilir fakat mantık nedir bilmiyorum. Bir de bir site varmış, aslında siteyi gördüm ama sistemini çözemedim. TF2 öğelerini verip farklı daha çok CS:GO öğeleri ile takas ediliyormuş. Bu konuda bilgisi veyahut yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? :)

Oyun oynarken verilen eşyalar değersiz şu anda değerli olabilmesi için saflaştırılmış hurda metal yapıp bir anahtar kaç saflaştırılmış metal ediyorsa ederinde işlemektir.
1 anahtar için su anda 1.512 eşsiz eşya ile saflaştırılmış metal üretmeniz gerekiyor.
Bu değer ise yaklaşık 54 saflaştırılmış metal ve 3 hurda metal değerinde.
TF2 item piyasası için backpack.TF e bakmanızı tavsiye ederim.
TF2'den CS:GO'ya eşya takaslamak için önereceğim birkaç tane site var çoğunun mantığı birbiriyle aynı;
CS.Trade
Loot.Farm
swap.gg

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Oyun oynarken verilen eşyalar değersiz şu anda değerli olabilmesi için saflaştırılmış hurda metal yapıp bir anahtar kaç saflaştırılmış metal ediyorsa ederinde işlemektir.
1 anahtar için su anda 1.512 eşsiz eşya ile saflaştırılmış metal üretmeniz gerekiyor.
Bu değer ise yaklaşık 54 saflaştırılmış metal ve 3 hurda metal değerinde.
TF2 item piyasası için backpack.TF e bakmanızı tavsiye ederim.
TF2'den CS:GO'ya eşya takaslamak için önereceğim birkaç tane site var çoğunun mantığı birbiriyle aynı;
CS.Trade
Loot.Farm
swap.gg

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Hocam bir hayli bilgilendim, fakat öğeler ile TF2 Key yapıldığını bilmiyordum. Aydınlattınız beni bir hayli çok teşekkür ederim. Ama sanmıyorum ilgileneceğimi, anlamıyorum çünkü. 175 Adet öge duruyor öğe boş boş, bir ihtimal boş durmasındansa başka öğeler elde etmek istedim aslında, tekrar çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı