TFT adaletsizliği

Yer
www.technopat.net&&profile[location]&profile[web..
Oyun adil diyen varsa adresini versin kemiklerini önce kırıp sonra parça parça vücudundan çıkaracağım. Köpekler ve doğa zehirlenmesin diye de cam ve plastik kapların içinde gömeceğim. 6 seviyede oyun birincisi 3 tane 3 seviye + çağrıcı seçilmiş + 50 üstü altın yapıyorsa bu oyunun birincisi oyun başlamadan bellidir. Diğerleri şanslılarsa 2.lik için kapışırlar. Bu yüzdendir ki bu oyunun turnuvalarını kimse umursamıyor. Adil değil, kompozisyonlar sadece ezber. O kadar oyun oynamışımdır birinci olduğum elleri gözüm kapalı oynasam da kazanırdım, ikinci olduğum ellerde Magnus Carlsen de olsam birinciyi yenemem. Açık ve net şikeli oyun.

Riot hızlıca patch getirse bu sorun ortadan kalkar. Geçen Set 6SG 6Magic çook güçlüydü.
Riot niye öyle bir şey yapsın? Şerefsiz olmak için bu kadar çabayla ürettikleri oyunu neden bir anda düzeltsinler ki?
Oyunda tek başıma alacakaranlık kasıyorum. Vayne alan tek kişi yok ve kime 3. tur gelmesine rağmen Vayne hiç gelmiyor tahmin edin.

TFT şans oyunu zaten, aksini iddia eden çıkacağını sanmıyorum. Sen ne kadar iyi diziliş yaparsan yap, item ve hero çıkmadığı sürece pek bir şey ifade etmiyor.

Senin bu kadar sinirlenmene gelirsek, heralde yeni oynamaya başladın. Kaç sezondur bu oyun böyle ve değişeceğini de sanmıyorum.

TFT şans oyunu zaten, aksini iddia eden çıkacağını sanmıyorum. Sen ne kadar iyi diziliş yaparsan yap, item ve hero çıkmadığı sürece pek bir şey ifade etmiyor.

Senin bu kadar sinirlenmene gelirsek, heralde yeni oynamaya başladın. Kaç sezondur bu oyun böyle ve değişeceğini de sanmıyorum.
Şans oyunu değil aslında. Win rate oyunu. Daha hiç birinci olmamakla beraber üst üste 5 oyunda ilk 4'e girdiysem 10 el son 4'e giriyorum.

Şans oyunu değil aslında. Win rate oyunu. Daha hiç birinci olmamakla beraber üst üste 5 oyunda ilk 4'e girdiysem 10 el son 4'e giriyorum.
Sezon yenilendikten sonra pek oynamadım ama genelde çözene kadar dereceli girmiyorum. Zaten çözdükten sonra en kötü altın garanti oluyor. Benim de üst üste sonuncu olup Gümüş III'e düştüğüm ve sonrasında üst üste kazanıp Altın'a çıktığım oluyordu.

Artık Çinli kim varsa ölümünü izlesem sevineceğim. Tek bir oyun sebebiyle 14 gün ban yedim. Çinlilere küfretmişim, adam Allah-kitap, evrim, ana bacı, Vayne, Lee sin gibi her şeye sövdü, raporu ben yolladığım için ben ban yedim. Irkçıyım artık, 2 milyar çöp yığını keşke dünyadan temizlense de dünya nefes alsa diyorum.

Artık Çinli kim varsa ölümünü izlesem sevineceğim. Tek bir oyun sebebiyle 14 gün ban yedim. Çinlilere küfretmişim, adam Allah-kitap, evrim, ana bacı, Vayne, Lee sin gibi her şeye sövdü, raporu ben yolladığım için ben ban yedim. Irkçıyım artık, 2 milyar çöp yığını keşke dünyadan temizlense de dünya nefes alsa diyorum.
Gerek yok yani oyun bu, bu kadar ateş püskürme eğer dereceli falan oynuyorsan oynamayı bırak açıkçası dereceli oynayanları da anlayamıyorum oyun zevk için oynanır rekabetin dozu kaçtığında oyun artık zevkli olmaktan çıkıyor.

Gerek yok yani oyun bu, bu kadar ateş püskürme eğer dereceli falan oynuyorsan oynamayı bırak açıkçası dereceli oynayanları da anlayamıyorum oyun zevk için oynanır rekabetin dozu kaçtığında oyun artık zevkli olmaktan çıkıyor.
Mesela ben yıllar oldu LoL'de sihirdar vadisi dereceli maçı atmıyorum. Belki istisna olarak birkaç kez arkadaşlar ile atmışımdır ama onun haricinde kitle sebebiyle başıma gelecekleri bildiğim için hiç uğraşmıyorum.

Mesela ben yıllar oldu LoL'de sihirdar vadisi dereceli maçı atmıyorum. Belki istisna olarak birkaç kez arkadaşlar ile atmışımdır ama onun haricinde kitle sebebiyle başıma gelecekleri bildiğim için hiç uğraşmıyorum.
Aynen öyle, oyunun bir kitlesi var ve o kitle nesilden nesile devam edecek. Yani pek kasmaya gerek yok lig kasacağım, şampiyonluk ligine çıkacağım yani gereksiz bence boşuna kanser oluyorsunuz.

Geri
Yukarı