The Amazing Spider-Man 2 nereden satın alınır?

Yarst

Hectopat
Yer
Kaer Morhen
Daha fazla  
Meslek
Witcher
Arkadaşlar merhaba. The Amazing Spider-Man 2'yi oynamak istiyorum ama oyun ne Steam de ne de başka bir platformda yok. Oyunu nereden alabilirim veya indirebilirim? Ya da oyunun Steam keyleri satılıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. The Amazing Spider-Man 2'yi oynamak istiyorum ama oyun ne Steam de ne de başka bir platformda yok. Oyunu nereden alabilirim veya indirebilirim? Ya da oyunun Steam keyleri satılıyor mu?
Birde steam key olanları çok tuzlu fiyatlara satılıyor tek çare korsan gibi.

Activision lisansı yenilemedigi için hiçbir yerde yok mecbur crack.

Bir de Steam key olanları çok tuzlu fiyatlara satılıyor tek çare korsan gibi.

Hocam forumda korsana destek yok diye biliyorum ama, çok güvenmiyorum korsan oyunlara. Güvenilir bir şekilde nereden indirebilirim?

Son düzenleme:
Activision oyunların lisansını yenilemediği için artık dijital platformlardan alınamıyor. Ya Playstation için kutulu olarak alacaksın ya da yüksek miktarlarda para bayılıp Steam key alacaksın. Eğer bunların hiçbirini yapamıyorsan o zaman korsan oynayacaksın ya da emülatör kullanacaksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…