The Crew 2 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Efecan Özen

Centipat
Merhaba, ben efecan Özen. The Crew 2 adlı oyununu dün aldım ve indirdim fakat oyuna girmeye çalıştığımda hiçbir ekran açılmadan tekrar oyna butonu geliyor yani oynaya basıyorum Steam'de yükleniyor yazıyor ve 3 saniye sonra tekrar oyna butonu geliyor görev yöneticisinden baktığımda ise The Crew 2 adlı oyuna dair hiçbir iz yok bende bu yüzden Process Monitor ile hata raporunu oluşturdum buyurun Logfile.rar.

Bu arada 2019'da The Crew 2 adlı oyunu oynadım ve sorunsuz bir şekilde çalışıyordu o zaman UPlay'den giriyordum şu an Steam'den satın aldım ama olmuyor UPlay'den de girmeyi denedim.

Sistemim.
R7 260X OC.
AMD Athlon II X4 435.
500Watt enerji kaynağı.
8 GB RAM.
Oyunun dosyalarını doğrulamayı 4 kere yaptım efendim ama nafile hala girmiyor yönetici olarak da başlattım efenim olmuyor.
Acaba sorun şu yüzden olabilir mi ilk oyunu açarken oyun ilk defa çalıştırılmaya hazırlanıyor deyip birkaç şey indiriyordu ve Microsoft DirectX iniyordu 1. sırada ben o sırada görev yöneticisinden Microsoft tu kapattım. Bu yazıyordu kapattığım programda Microsoft(2) buyüzden olacağını sanmıyorum çünkü doğrulama yaparken tekrar indiriyordu o ilk defa hazırlanma şeylerini
Merhaba Efecan, oyunun dosyalarını doğrula. Oyunun dosya konumuna git ve oradan yönetici olarak oyunu başlat ve sistemini öğrenebilir miyim?
Sistemim.
R7 260X OC.
AMD Athlon II X4 435.
500Watt enerji kaynağı.
8 GB RAM.
Oyunun dosyalarını doğrulamayı 4 kere yaptım efendim ama nafile hala girmiyor yönetici olarak da başlattım efenim olmuyor.
Acaba sorun şu yüzden olabilir mi ilk oyunu açarken oyun ilk defa çalıştırılmaya hazırlanıyor deyip birkaç şey indiriyordu ve Microsoft DirectX iniyordu 1. sırada ben o sırada görev yöneticisinden Microsoft tu kapattım. Bu yazıyordu kapattığım programda Microsoft(2) buyüzden olacağını sanmıyorum çünkü doğrulama yaparken tekrar indiriyordu o ilk defa hazırlanma şeylerini

Son düzenleme:
Merhaba, ben efecan özen. The Crew 2 adlı oyununu dün aldım ve indirdim fakat oyuna girmeye çalıştığımda hiçbir ekran açılmadan tekrar oyna butonu geliyor yani oynaya basıyorum Steam'de yükleniyor yazıyor ve 3 saniye sonra tekrar oyna butonu geliyor görev yöneticisinden baktığımda ise The Crew 2 adlı oyuna dair hiçbir iz yok bende bu yüzden Process Monitor ile hata raporunu oluşturdum buyurun Logfile.rar.

Bu arada 2019'da The Crew 2 adlı oyunu oynadım ve sorunsuz bir şekilde çalışıyordu o zaman UPlay'den giriyordum şu an Steam'den satın aldım ama olmuyor UPlay'den de girmeyi denedim.

Aynı hata bende de oluyor ben biraz uğraşıp hata raporuna ulaştım ama nasıl düzeleceğini bulamadım. Oyunu sildim tekrar yükledim Steam'i silip yükledim düzelmedi.

Dosya Ekleri

• 767a3ad7-01f3-48ba-8845-69877fa9e0bd.jpg
    767a3ad7-01f3-48ba-8845-69877fa9e0bd.jpg
    247,6 KB · Görüntüleme: 244

Geri
Yukarı