Çözüldü The Crew 2 Gold Edition motorpass gelmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

437935

Hectopat
Makaleler
1
Dün The Crew 2 Gold Edition aldım. Açıklamasında season Pass dahil diyordu. Ama oyuna girdiğimde Motorpass'a girdiğimde buy Premium diyordu. Bilenler beni aydınlatabilir mi? ve neyin gelip neyin gelmediğinden emin olmam için Gold Edition ile nelerin gelmesi gerekiyor, söyler misiniz?

@hypxness @AtakanAram @Maryo @fexasy @v1ncent

Son düzenleme:
Çözüm
Dün The Crew 2 Gold Edition aldım. Açıklamasında season Pass dahil diyordu. Ama oyuna girdiğimde Motorpass'a girdiğimde buy Premium diyordu. Bilenler beni aydınlatabilir mi? ve neyin gelip neyin gelmediğinden emin olmam için Gold Edition ile nelerin gelmesi gerekiyor, söyler misiniz?

Burada yazıyor:

Gold Edition ile sınırların ötesine geç ve The Crew® 2 Motor Sporları Deluxe Paketi, Sezon Kartı ve 3 gün erken erişim de senin olsun.

THE CREW® 2 - GOLD Edition özellikleri:
- 3 gün erken erişim
- The Crew® 2 Sezon Kartı
- The Crew® 2 Motor Sporları Deluxe Paketi. İçeriği:
*Ford F-150 Raptor Race Truck 2017
*Abarth 500 2008 Monster Truck Edition
*Pilatus PC-21
*Avatarını özelleştirecek üç kıyafet

Season Pass içeriğinide görsel olarak ekledim.

Burada yazıyor:

Gold Edition ile sınırların ötesine geç ve The Crew® 2 Motor Sporları Deluxe Paketi, Sezon Kartı ve 3 gün erken erişim de senin olsun.

THE CREW® 2 - GOLD Edition özellikleri:
- 3 gün erken erişim
- The Crew® 2 Sezon Kartı
- The Crew® 2 Motor Sporları Deluxe Paketi. İçeriği:
*Ford F-150 Raptor Race Truck 2017
*Abarth 500 2008 Monster Truck Edition
*Pilatus PC-21
*Avatarını özelleştirecek üç kıyafet

Season Pass içeriğinide görsel olarak ekledim.

Dosya Ekleri

• IMG_20210523_185603.jpg
    IMG_20210523_185603.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 73
Çözüm
Hocam, bildiğim kadarıyla season pass ve motor pass aynı şeyler değil. Season pass birkaç tane araba ve yeni gelen araçlara erkenden erişim gibi haklar veriyor size. Motor pass için ayrı ödeme yapmanız lazım. Siz yine de Ubisoft'a ticket atın, yanlış bilgilendirmek istemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı