The Crew 2 oynanır mı?

• Konuyu başlatan zRex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

zRex

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| MSI MAG INFINITE S3 11SC-030XTR | NVIDIA GeForce RTX 2060 6 GB | Intel Core I5 11400F 2.60 GHZ veya 3.60 GHZ | 512 GB M.2 SSD + 1 TB HDD | 1x16 GB DDR4 Ram | 500 Watt PSU | 2-3 Tane Fan |
Yakın bir zamanda The Crew 2 indirimle 100 TL'ye düştü ve ben de kenarda param varken (diğer oyunlardan artma) dedim ki bence denemekten zarar gelmez.

İlk sorum: P2W var mı yani Battle Pass'ya da oyunu etkileyen bir P2W olayı var mı?

İkinci sorum: Değer mi? Yani duydum evet millet sadece motor için alıyormuş bugisoft bize zorla bölüm oynatıyormuş o yanlarını biliyorum zaten ama sonra iade etmek ister miyim benim sorum bu.

Ben zorlanmayı severim ama çok bunaltıcı aşırı bunaltıcı en sabırlı insanı bile dinden imandan çıkaracak bir olay varsa ben zaman varken iade edip UNO falan alayım. Mikrofon sizde :)

Ek bir hatırlatma Forza Horizon 4 ve 5'im var bunaldım ama ondan The Crew denemek istedim.

Son düzenleme:
Ben oynadım FH 5'ten daha iyi değil. Ben FH5'i tercih ederim. Oyun güzel fena değil ama Horizon gibi etrafı yıkıp gidemiyorsun öyle bir açık dünya olmaması ve duvarlarda çıkıntı olup duvara çarptığında anında arabanın durması can sıkıcı. Onun dışında fena değil. Bir de klavye ile uçağın kontrolü çok zor. Araba yarışı oyunlarıyla çok ilgili değilim, oynayalı da biraz süre oldu çok yardımcı olamadım kusura bakma. Forza alıp sıkıldıysan belki bir 20 saat oynarsın ama bence çok sarmaz.

Ben oyunlarda fazla tahammül eden biri değilim canımı sıkan bir iki husus olursa ne kadar iyi oyun olursa olsun silerim kafamdan. Buna Half-Life serisi dahil hiç sevmem kendilerini. 40 saat civarı Crew 2'yi oynadım ve gayet keyif aldım. Birçok yarış seçeneği var ve yarışlarda keyifli geçiyor zaten haritası çok büyük. Ben Forza oynamadığım için gayet iyi geldi bana ama senin Forza tecrüben varsa keyif alabilir misin bilmiyorum en kötü iade edersin. Oyun P2W değil yarış yapa yapa kazanırsın paranı alırsın istediğin arabayı. Sürekli yeni etkinlikler geliyor oradan da iyi paralar kazanabiliyorsun.

Teşekkürler arkadaşlar yardımcı oldunuz artık kafamdaki binbir soru işaretleri kalktı.

Hem The Crew 2 hem Forza Horizon 4 var.

The Crew 2'nin güçlü yanları büyük haritası, araç çeşitliliği (Gerçekten sıkılıp suda bot sürmek ya da uçmak hoş oluyor) ve atmosferi.

Öte yandan araba sürüş fizikleri çok yavan. Yani Arcade olmasını anlarım ama bir Forza'ya göre çok yavan. Grafikler deseniz netlik yok. İlk Crew'de çok daha netti her şey. Bunu özellikle değişimlerde anlıyorsunuz. Yani eski gözüken şey bir anda kaybolmuyor, yeni oluşan şey bir anda var olmuyor. Yani mesela jant değiştiriyorsunuz ya, eski jant silinirken yeni jant üstünde oluşuyor. Ya da hız göstergesindeki rakamlar değişirken yeni rakam eski rakamın üstünde oluşuyor. Aracın hızlanması esnasında çok fazla rakam değişimi olduğu için de rakamlar üst üste binip okunmaz hale geliyor. Hani çok mu büyük sorun? Değil ama göze hoş göründüğünü de söyleyemem. Mesela şu aracın hızını izleyin, demek istediğimi anlayacaksınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ha derseniz ki girerim 2 yarış atar çıkarım ya da arada bir araba sürer takılırım grafikler çok sorun değil o zaman mis gibi oyun.

Geri
Yukarı