The Crew 2 vs. GTA IV vs. Steep

slsflex

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
gtx 1650
İşlemci
i5 10. nesil
Şu an bildiğiniz üzere Steam'de güzel oyunlar indirimde. Size birkaç sorum olacak.
Aklımda şu an The Crew 2, Grand Theft Auto IV, Steep gibi oyunlar var ama çok kararsız kaldım. Sizce hangi oyunu almalıyım? Özellikle The Crew 2 oyunun kötü ve iyi yanlarını yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Crew 2 harika bir haritaya sahip . Ama bu tarz oyunlar tek başına bir yerden sonra sıkıyor. GTA 4 de ise optimizasyon sorunu var .

Crew 2 harika bir haritaya sahip. Ama bu tarz oyunlar tek başına bir yerden sonra sıkıyor. GTA 4 de ise optimizasyon sorunu var.

GTX 1650 ile GTA 4'te hiçbir sorun yaşamadan oynar.

GTA 4'te optimizasyon ve anti-aliasing sıkıntıları var. Grafikleri en yükseğe çeksen bile her yer titrek titrek gözüküyor. Zaten grafikleri en yükseğe getirirsen oyun çok pis kasar. GTA 4, Remastered gelene kadar birazcık bekletilebilir. Diğer 2 oyun arasından ise sizin zevkinize göre seçmeliyiz. Araba, uçak ve gemi sürmeyi seviyorsanız Crew 2, kar sporlarını seviyorsanız Steep seçmeniz daha mantıklı olur. Zaten oynanış mantıkları aynı. Büyük bir açık dünyada çeşitli yarış ve etkinlikleri yapıyorsunuz iki oyunda da. Sadece temaları değişik. Ben şahsen Steep'i daha çok seviyorum ama seçim size kalmış.

GTX 1650 ile GTA 4'te hiçbir sorun yaşamadan oynar.
Öyle diyorsun ama baş belası bir Excalibur g770 bilgisayarım var.
GTA 4'te optimizasyon ve anti-aliasing sıkıntıları var. Grafikleri en yükseğe çeksen bile her yer titrek titrek gözüküyor. Zaten grafikleri en yükseğe getirirsen oyun çok pis kasar. GTA 4, Remastered gelene kadar birazcık bekletilebilir. Diğer 2 oyun arasından ise sizin zevkinize göre seçmeliyiz. Araba, uçak ve gemi sürmeyi seviyorsanız Crew 2, kar sporlarını seviyorsanız Steep seçmeniz daha mantıklı olur. Zaten oynanış mantıkları aynı. Büyük bir açık dünyada çeşitli yarış ve etkinlikleri yapıyorsunuz iki oyunda da. Sadece temaları değişik. Ben şahsen Steep'i daha çok seviyorum ama seçim size kalmış.
Steep biraz dlc isteyen oyun diye biliyorum.

Geri
Yukarı