The crew ücretsiz olması

Koray_

Hectopat
Daha fazla  
14 eylül itibaren the crew ücretsiz olarak sunulacaktır deniliyor. Fakat bu olay Steam'deki gibi sınırlı bir gün mü yoksa sınırsız mı bu konu hakkında bilgisi olan yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısaca aldığınızda sonsuza kadar envanterinizde duruyor, yani satın almış gibi oynuyorsunuz.

Cezalıydım yazamadım kusura bakmayın. Windows 10'a uygundur hiçbir hata ile karşılaşmazsınız. Bir de oyunu indirmenize gerek yok, kütüphanenize alsanız yeterli oluyor.

Nedense hiç ilgimi çekmedi The Crew , Bir de sağlam bir sisteminiz olması lazım. Sağlam bilgisayarım olmasına rağmen düşük fps alıyorum..

Nedense hiç ilgimi çekmedi The Crew , Bir de sağlam bir sisteminiz olması lazım. Sağlam bilgisayarım olmasına rağmen düşük fps alıyorum..
Bir arkadasım ile birlikte oynamaya başladım oyun gayet akıcı ve benmde sistemin pek iyi değil i7 4700k 8 ram gt740 ile oynamama rağmen 30 fps alıyorum ve akıcı oyunda hkayeyle online karışık olması gayet iyi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı