The Division %100 CPU kullanımı sorunu

Ertanmeric

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Öncelik İle Sistemim:

- İşlemci: İ5 6600K
- Anakart: MSİ Z170 M5
- Ekran Kartı: MSİ GTX 970 100ME
- RAM: G.Skill DDR4 2400 mhz
- Windows 10 ( crack )

Division oyunun da işlemci %100 kullanıma çıkıyor ve FPS düşüşleri alıyorum, fareyi çeviremez hale geliyorum kare kare dönüyor resmen, bu oyunu 8-9 ay önce aynı sistemde GTX 960'da oynuyordum ve böyle bir sorun hiç bir şekilde yaşamıyordum. youtube'da aynı sistem ile ( i5/6600k - GTX 970 ) performans videolarında işlemci maksimum %60-65 seviyelerin de iken bende %90-%100 seviyelerinde seyrediyor. Tüm sistem güncel BIOS güncellemesini 1 ay önce yapmıştım, oyunu nVidia'nın optimum düzeyinin altında performans ağırlıklı açıyorum sorun devam ediyor. BattleField 1'de hiç bir şekilde sorun yaşamıyorum ancak Division'a gelince Pvp alanında müthiş bir kasma oluyor ama FPS 60 kalıyor alakası var mı bilmiyorum.

Lütfen yardımcı olur musunuz? Gerekli görselli istenildiği şekilde yükleye bilirim, ancak Division'da CPU kullanımı %100'e çıkarken GPU %60-75 arasında seyrediyor ve ne işlemci de ne ekran kartında ısınma olmuyor %45 derecelerinde ısı en fazla...

Oluşan bu darboğazın sebebi nedir sizce? Yardımlarınız bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı