R36a1

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Ben The Elder Scrolls Online'ı bayadır istiyordum da hazır Steam'de de indirimdeyken MMORPG'lere sağlam bi başlangıç yapayım dedim.

1. The Elder Scrolls Online: Gold Edition,
2. The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited + 5500 Crown Pack,
3. The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited + The Elder Scrolls Online - Morrowind.

Bunlar seçeneklerim. Hangisini almalıyım sizce? Gold bata sağlam onu biliyorum. Morrowind güzel DLC ama bi arkadaşım yeni başlayacaksan Morrowind'e gerek yok Gold daha önemli dedi yeni başlayanlar için. En son sorduğumda 5500 veya Gold olabilir. Sen bilirsin dedi. Bende karar vermede zaten berbatım. (20Dk lik diziden bir bölüm daha mı izlesem oyun mu oynasam diye 1 saat düşünmüş insanım ben) Ee Technopat Sosyal varken ben ne duruyorum dedim sorayım dedim. Cevaplarınızı dört gözle bekliyorum.

Not: İndirim 29 Ağustos'ta bitiyor. O zamana kadar karar vermeliyim.

Skyim'i çok sevmiş biri olarak Tamriel'de başkaları ile dolaşmak hep istediğim şeydi, indirimdeyken ben de alayım dedim ama paket benim de kafamı kurcaladı, takipteyim ben de. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı