The Flash 2. Sezon 13. Bölüm

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
DC ve Marvel bir şeyler yapma çabasındalar. Konuya girmeden önce uzun uzun yazdım ama sonra hepsini sildim rahat 1 sayfa vardı. Konudan çok çıktım. Onun için ayrı bir konu açacağım sonradan...

Şimdi bu dediğim Flash bölümü için şunu söylemek istiyorum. Bir tarafta Dünya-1 koruyucumuz Barry Allen yani Flash.

Diğer tarafta ise Dünya-2 içinde yaşayan kötü karakter Zoom.

Vurgulamak istediğim nokta şurası arkadaşlar. Düşündükçe gülüyorum. Marvel olsun DC olsun var hep bu saçmalıklar. DC daha iyi bana göre Marvel'den de neyse bu konuya sonra değinirim.

Şimdi bizim Flash, Zoom'un bakışı ile korkuttuğu adamları zar zor takımı ile yeniyor. Flash'ı duvardan duvara vurdu, şehri gezdirdi elinde.

Bakışı ile korkuttuğu adamları zor yeniyorsun nasıl yeneceğini bilmiyorsun kaçıp duruyorsun. Sen gidip bunların karşısında titrediği adama kafa tutuyorsun. o_O:yokartık:

İşte olayı özetlersem tam olarak merakla beklediğim. Umarım saçmalamazlar dediğim ve güldüğüm nokta bu altı çizili cümlelerim.

Kısacası Zoom aptal değilse bunlara yenilmez. Yenilemez. :ROFL: Nasıl desem tehdit olarak gördüğün kişileri öldür. İşine yarayacak adamları da gözünün önünden ayırma. Serbest serbest dolaşıyor bizimkiler. :eek:

Bir diğer şey ise Zoom'un istediği gücü elde edecek istediği yere girip çıkacak, gidip gelecek gücü ve hızı var. Neden hala aynı şehirde takılıyorsun. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Olay Zoom'un Flash'ı daha güçlü ve hızlı yapıp gücünü çalmak istemesidir. Bunun içinde Flash'ın ekibine ihtiyacı var.
Flash'ı daha güçlü yapabilmek için Dünya-2'den kötü karakterler gönderiyor. :)

Olay Zoom'un Flash'ı daha güçlü ve hızlı yapıp gücünü çalmak istemesidir. Bunun içinde Flash'ın ekibine ihtiyacı var.
Flash'ı daha güçlü yapabilmek için Dünya-2'den kötü karakterler gönderiyor. :)

Söylediğim gibi Flash'ın gücünü almak için Flash'ın ekibine ihtiyacı var diyorsun. Şu an bu Zoom hepsini aynı odaya kapatıp çalışın diyebilir. İtiraz ederler ise tek tek öldürmek ile tehdit eder. Birisi birisinin ölmesine izin vermeyeceği içinde Zoom amacına ulaşır.

Diğer bir şey ise mesela çalışmayacaklar kararlılar. Takımın hepsini öldürür.

Bir diğer alternatif Flash'ı canlı tutar gücünü almanın bir yolunu arar bulamaz ise öldürür. :D

Bu kadar basit. Bu güçteki kötü adamın karşısındakilere zaman tanımaması gerek. En kötü gözünün önünde tutar.

Zoom olsam böyle yapardım diyebiliyorum ama Flash olsam böyle yapardım diyemiyorum. Çok güçlü çünkü Zoom. :D Belki Zoom'un bilmediğimiz bir şeyi vardır. Bu diziyi mantıklı kılar. Finali bekliyorum...

lkq65bxxtduyylaj337a.jpg

Bu dediğini görmüştüm ama saçma geldi bana... O Dünya da Barry'nin ailesi yaşıyor. Telefondan annem, babam diye kayıtlı. Bir afallama olurdu bence Zoom'un suratında.

Benim okuduğum 3 dünya varmış. Bu dünyalarda ki Zoom, Jay ve o kafesteki suratına kask gibi şey geçirilmiş adamlar aynı adammış. 3 Dünya da olan kopyaları... Zoom da Jay oluyormuş sanırım. Böyle bir şey duydum ben. Görüntüde anlatmak istediğin şeyi de okumuştum. :)

Spoiler vereceğim okumak istemeyen okumasın.
Zoom Jay'in başka bir dünyadaki hali. En son bölümde maskesini çıkartıyor.

En son attığım yorum ve tabi ki bu yorumu gördüğüm kişinin attığı yorum doğru sanırım. O kafesteki maskeli adamda başka dünyada ki Jay deniliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı