The Forest vs Rainbow Six Siege

foreverr

Hectopat
Selamlar. Bildiğiniz üzere Steam kış indirimlerine girdi. Bende bu indirimlerde oyun almak istiyorum. The Forest ve Rainbow Six Siege arasında kaldım. The Forest'ta oynayabileceğim 4-5 kişilik ekip var. Rainbow'da ise 2 arkadaşım var. Hangisini almalıyım? İkisini de daha önce hiç oynamadım. Yorumlarınızı bekliyorum. (İkisine de bütçem yetiyor.)

Outlast vs GTA V gibi olmuş biraz. İkisininde türü farklı ama şahsen ikisini de oynamış bir kişi olarak The Forest arkadaşlar ile oynamak için çok daha iyi gibime geliyor çünkü yapabileceğiniz çok fazla şey var.

The Forest daha iyi bir seçim bence. Bende R6 var ama pek keyifli olduğunu söyleyemem tabii zevkler ve renkler tartışılmaz ama.

R6S Al bence gayet iyi bir oyun. Hatta R6S alırsan beni eklemeyi unutma laveyan 4ever

İkisini de ayrı kulvarlarda değerlendirmek gerekiyor. Bana kalırsa R6 arkadaşlarla daha zevkli fakat arkadaşın da dediği gibi renkler ve zevkler tartışılmaz .

Fps ve rekabetçi oyunları seviyorsanız kesinlikle R6. Bana göre türünün en iyisi.

R6 yı arkadaş grubun yokken de zevkli bir biçimde oynayabilirsin. Ama ben arkdaşlarımla oynarım sadece yada the forest oynayan arkadaşlarımla daha yakınım daha iyi uyuşuyoruz dersen the forest al. the forest arkadaşlarla oynanabilecek çok güzel bir oyun eğer gerçekten arkadaşlar iyiyse uzun süre oynatır. R6 da arkadaşların iyiyse hiç düşünmeden R6 yı seçmeni öneririm gerçekten türünün en iyisi.

The Forest bir yere kadar götürür fakat r6s sonsuza kadar götürür seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…