The Last of Us Part 2 150 TL!

Stoklar ara ara yenileniyor. Yarım saat sonra tekrar bakın belki gelmiş olur.

Oyun açık dünya değil evet, fakat sizi her bölüm keşif edilecek bir alana bırakıyor. Demek istediğim bu alanları keşif etmeden direk geçip gittiniz mi? 20 saat neysede 15 saat çok kısa bir süre.
Atarım bak ekran görüntülerini :D

Atarım bak ekran görüntülerini :D

Yanlış anladınız hocam :) sizi yalancı çıkarmıyorum ben. İnanıyorum bitirilebilir, YouTube'da 10 saatte bitiren insanlar var oyunu. Fakat benim sorduğum soru şuydu, keşif etmeden mi 15 saatte bitirdiniz, dümdüz oynayarak yani. Çünkü yapımcı firma 30 saat sürdüğünü iddia ediyor. Oyunu 15 saatte bitirmek için dümdüz gitmek lazım. 20 saattlik oynanış sürecinizde keşif yapmışsınızdır ama çok da kasmamışsınızdır belki. İşte yan hikayelere bakayım, notları okuyayım, şuralara bir bakayım kafasında ilerlememişsinizdir. Bilmiyorum belki harbiden her şeyi yapıp 20 saatte bitirmişsinizdir, öyle yaptıysanızda helal olsun ne diyeyim.
Oyun elime ulaştı, Türkçe dublaj ve alt yazısı mevcut. Stoklar tekrar yenilenir büyük ihtimal. O zaman almanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Yazıklar olsun, stok o kadar az ki yetişemiyorsunuz. Çakallar bir de sahte stok gösteriyorlar, bazı mağazalarda olmasına rağmen ödeme kısmında alamıyorsun oyunu. Ben bu oyunu 150₺'ye almaya kararlıyım, gerekirse beklemeye devam ederim ama al sat yapanlardan hayatta almam.

Yazıklar olsun, stok o kadar az ki yetişemiyorsunuz. Çakallar bir de sahte stok gösteriyorlar, bazı mağazalarda olmasına rağmen ödeme kısmında alamıyorsun oyunu. Ben bu oyunu 150₺'ye almaya kararlıyım, gerekirse beklemeye devam ederim ama al sat yapanlardan hayatta almam.
Ben sana 200 tl ye veriyim ne dersin?

Al sat yapanlardan kesinlikle almayın. Alıp bitirip aldığı fiyatın 20 lira üstüne falan koyanlara lafım yok, oyunun piyasa fiyatı ortada. 150'ye alan biri 170'e koysa sorun olmaz, ama gidip de 150'ye sıfır alıp 220 liraya sıfır diye koyanlardan asla alınmaz. Gene düşmesini bekleyin 150 liraya, zaten yakında düşer merak etmeyin.

Bu arada adamlar sahte stok göstermiyor insanlar çok hızlı alıyor sistem stokları bitti olarak gösteremiyor. Ben perşembe günü aldığımda Gmail'e mesaj geldi internette stok bitmiş adamlarda en yakın mağzadan oyunu kargolatmışlar. Büyük ihtimal satın alma işleminde birisiyle aynı anda satın aldım ve internet sitesindeki oyun ona gitti stoklar bitincede bana bir mağzadan kargolatıp gönderdiler. Cidden stokları çok hızlı bitiriyorlar. Geçen gün ghost of Tsushima 150 liraya düştü, konu açayım dedim adamlar stokları bitirdi.

Oyun güzel bu arada 150 liraya düştüğünde düşünmeden alın. 3 günde elime ulaştı, Türkçe dublaj ve alt yazı mevcut. Oyunu daha bitiremedim en son kontrol ettim 21 saat oynamışım, çok az kaldı bitmesine. Bittikten sonra bir konu açmayı düşünüyorum, çünkü şu anlık izlenimlerime göre bu oyunun hakkı yeniyor.

Al sat yapanlardan kesinlikle almayın. Alıp bitirip aldığı fiyatın 20 lira üstüne falan koyanlara lafım yok, oyunun piyasa fiyatı ortada. 150'ye alan biri 170'e koysa sorun olmaz, ama gidip de 150'ye sıfır alıp 220 liraya sıfır diye koyanlardan asla alınmaz. Gene düşmesini bekleyin 150 liraya, zaten yakında düşer merak etmeyin.

Bu arada adamlar sahte stok göstermiyor insanlar çok hızlı alıyor sistem stokları bitti olarak gösteremiyor. Ben perşembe günü aldığımda Gmail'e mesaj geldi internette stok bitmiş adamlarda en yakın mağzadan oyunu kargolatmışlar. Büyük ihtimal satın alma işleminde birisiyle aynı anda satın aldım ve internet sitesindeki oyun ona gitti stoklar bitincede bana bir mağzadan kargolatıp gönderdiler. Cidden stokları çok hızlı bitiriyorlar. Geçen gün ghost of Tsushima 150 liraya düştü, konu açayım dedim adamlar stokları bitirdi.

Oyun güzel bu arada 150 liraya düştüğünde düşünmeden alın. 3 günde elime ulaştı, Türkçe dublaj ve alt yazı mevcut. Oyunu daha bitiremedim en son kontrol ettim 21 saat oynamışım, çok az kaldı bitmesine. Bittikten sonra bir konu açmayı düşünüyorum, çünkü şu anlık izlenimlerime göre bu oyunun hakkı yeniyor.
Yoğun talep olduğunu biliyorum ama bu kadar hızlı nasıl alabiliyorlar çok fenalar

Yoğun talep olduğunu biliyorum ama bu kadar hızlı nasıl alabiliyorlar çok fenalar.

150 liraya düşünce tabii insanlar görür görmez kapıyor. The Last of Us part 2'yi geçtim ghost of Tsushima'nın düşer düşmez stoğu bitti. Naptı adamlar önceden duyurduda insanlar hazırda bekleyip sayfaya durmadan F5 mi attılar. Anlayamadım cidden çok fenalar :D

Yeni konular

Geri
Yukarı