The Last Of Us Part 2'yi PS kafede bitirmek mantıklı mı?

FlashCat

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar TLOU Part 2 nin hastasıyım. Oyunu bitirmeyi çok istiyorum ama konsol yok ve PS kafede bitiriyim dedim CD'sini alıp. Kafede oturma masrafı ve PS5 saatlik masrafı (35), 24 saatle çarpsak 840 eder. CD'si de 450 desek 1290 eder yada 2 günlüğüne kiralayıp 850 lira gibi bir masrafla meseleyi kapatırız. Sizce en mantıklı ve en karlı hamle hangisi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kiralabunu gibi kiralama yerleri var. 1 aylığını 1000tl gibi bir ücrete kiralıyodun en son. Göz atmanda fayda var.

Arkadaşlar TLOU Part 2 nin hastasıyım. Oyunu bitirmeyi çok istiyorum ama konsol yok ve PS kafede bitiriyim dedim CD'sini alıp. Kafede oturma masrafı ve PS5 saatlik masrafı (35), 24 saatle çarpsak 840 eder. CD'si de 450 desek 1290 eder yada 2 günlüğüne kiralayıp 850 lira gibi bir masrafla meseleyi kapatırız. Sizce en mantıklı ve en karlı hamle hangisi olur?
valla ben resident evil 4 2005 versiyonu emülatör ile 15 FPS şeklinde bitirdim 2 haftada.d (telefondan) başka kafeler ucuz ise oraları tercih et ama en ucuzu dediğin yer ise bide bu kadar müptelasıysan bitir bence

Hocam hesapladığınız tutarın biraz üstüne çıkabilirseniz en azından ya da iki haftalık falan ps5 kiralamanız çok daha doğru bir tercih olacaktır sizin adınıza. Hem TLOU bitirirsiniz hem de başka oyublar oynarsınız.

Kanka başka seçeneğin yok gibi fakat sence değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı