The Legend of Zelda: The Wind Waker İçin Emulator

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
Hiç emulator kullanmadım ama bu oyunu çok oynamak istiyorum ne indirmem gerek ?
Ve kaç FPS ile oynayabilirim :p

Sistemim:
İşlemci: Ryzen 3 2200
Ekran Kartı: MSI RX 570 Armor 4G
Anakart: A320M Pro-E
8 GB RAM DDR4
SSD: WD Blue 500GB
Kasa: SPECTRA MidT ATX
Güç Kaynağı: X Power Series PSU 500W

Dolphin'in kendi sitesinden Dolphin Emulator Dolphin 5.0'ı (en son stabil versiyon) indirebilirsiniz. İndirdikten sonra kurulumunu yapın, denetlyicilerden tuş ayarlarını yapın, ROM Directory'i belirleyin (oyunları okuyacağı klasör) ve oyunu çalıştırın. Tahminime göre oyun oynarken çok kötü bir durumda oynatmaz ama siz yine de şu videodan da
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yararlanabilirsiniz. Onun dışında oyunları nasıl bulacağını söyleyemem, çünkü modlar kızar :)

Dolphin'in kendi sitesinden Dolphin Emulator Dolphin 5.0'ı (en son stabil versiyon) indirebilirsiniz. İndirdikten sonra kurulumunu yapın, denetlyicilerden tuş ayarlarını yapın, ROM Directory'i belirleyin (oyunları okuyacağı klasör) ve oyunu çalıştırın. Tahminime göre oyun oynarken çok kötü bir durumda oynatmaz ama siz yine de şu videodan da
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yararlanabilirsiniz. Onun dışında oyunları nasıl bulacağını söyleyemem, çünkü modlar kızar :)
Teşekkür ederim ama çoktan Cemu'yu kullanarak BOTW'ı bitirdim bile qşsqwdlw.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı