The Medium düşük FPS

HooDue

Hectopat
Makaleler
1
Oyunun minimum sistem gereksinimleri @1080p NVIDIA geforce® GTX 1650 Super or GTX 1060 / radeon™ R9 390X olmasına rağmen oyun çift gerçekliğe geçtiği zaman Low ayarlarda bile 10-15FPS arası veriyor. Tek gerçeklikte iyi optimize edilmiş gözüküyor ama galiba çift gerçekliği optimize etmeyi unutmuşlar. Oyun konsol tarafında da çift gerçeklikte sıkıntılıymış. Grafikleri bence o kadar da iyi olmamasına rağmen inanılmaz saçma sistem istiyor. İşte gerçek yeni nesil bir oyun...

Son düzenleyen: Moderatör:
Çift gerçeklik gerçekten de sistemi yoruyor sanırım. Dün izlediğim bir yayıncı RTX 3070 + R5 3600 ile RTX açık bir şekilde ve yüksek ayarlarda çift gerçeklikli sahnede 30-35-40 FPS alıyordu. Ben de şaşırdım o ekran kartında o FPS'e.

Yeni nesillerin farkı yüksek hızlı SSDlerin bulunması. SSD, bu çift dünyayı aynı anda yükleyebildiği için rahatça oynanabiliyor. HDD'de bu yüklemeler yavaş olacağı için kasmalar olabilir. Bu yüzden sadece yeni nesil XBoxlara çıktı oyun. Oyunu SSD'ye yükleyip denemenizi tavsiye ederim.

Yeni nesillerin farkı yüksek hızlı SSD'lerin bulunması. SSD, bu çift dünyayı aynı anda yükleyebildiği için rahatça oynanabiliyor. HDD'de bu yüklemeler yavaş olacağı için kasmalar olabilir. Bu yüzden sadece yeni nesil Xbox'lara çıktı oyun. Oyunu SSD'ye yükleyip denemenizi tavsiye ederim.

Tavsiye için sağ olun deneyeceğim.

Oyunun PC optimizasyonu baya sıkıntılı. Ayrıca söylediğinizin aksine ben Series X'te sorunsuz bir şekilde bitirdim.

Geri
Yukarı