Oyun The Outer Worlds 102 TL

"non-mandatory corporate-sponsored bundle" 195 lira vermeye değer mi?

RPG türü sevenler için cidden sağlam oyun. Oyundaki her karar bir şeyi etkiliyor. Oyundaki açık dünyanın bir tık sınırlı olması biraz dezavantaj.

Obsidian ile Bethasda en son bir araya geldiklerinde Fallout New Vegas gibi bir en iyi oyunlardan biri ortaya çıkmıştı. Ayrı ayrı ise Fallout 4 ve Outer World oldu, ikisinin de artıları ve eksileri var.

Yani genişletme paketinin ne sunduğuna bağlı. Ben Game Pass içerisindeki haliyle oynadım, sadece kendisi var galiba ve gayet yeterliydi. Değer mi değmez mi paket içeriğine bakarak siz karar verin bence.
RPG türü sevenler için cidden sağlam oyun. Oyundaki her karar bir şeyi etkiliyor. Oyundaki açık dünyanın bir tık sınırlı olması biraz dezavantaj.

Obsidian ile Bethasda en son bir araya geldiklerinde Fallout New Vegas gibi bir en iyi oyunlardan biri ortaya çıkmıştı. Ayrı ayrı ise Fallout 4 ve Outer World oldu, ikisinin de artıları ve eksileri var.
Aynen o şekilde, ben en az 15-20 saat oynadığımı biliyorum iki üç günde ve tek sıkan durum sınırlı açık dünyaydı. Onun dışında her şey mükemmel akıyordu.

Her indirimde bende de aynı soru... Steam'de yorumlara bakınca hevesim kaçıp almıyorum. Adamlar bir RPG oyununda ne seviyorsam bu oyunda kötü yapılmış gibi yorum atmışlar. Açıkçası Fallout 4'ü yorumlara bakarak aldım DLC'ler ile komple ama 2. saatten sonra peş peşe öyle buglara denk geldim ki 2 saat daha uğraşmama rağmen çözemedim ve sildim. Bunda da aynı şey olsun istemiyorum, lanet ettiğim değil de hep bi' bakmak istediğim oyun olsun. 😔
Fiyatı 120-130 seviyesine inerse şans veririm anca...

Her indirimde bende de aynı soru... Steam'de yorumlara bakınca hevesim kaçıp almıyorum. Adamlar bir RPG oyununda ne seviyorsam bu oyunda kötü yapılmış gibi yorum atmışlar. Açıkçası Fallout 4'ü yorumlara bakarak aldım DLC'ler ile komple ama 2. saatten sonra peş peşe öyle buglara denk geldim ki 2 saat daha uğraşmama rağmen çözemedim ve sildim. Bunda da aynı şey olsun istemiyorum, lanet ettiğim değil de hep bi' bakmak istediğim oyun olsun. 😔
Game Pass varsa bir şans verin, çok iyi oyundur. Beğenirseniz alın kütüphanenizden devam edersiniz.

Game Pass varsa bir şans verin, çok iyi oyundur. Beğenirseniz alın kütüphanenizden devam edersiniz.
Gamepass yok ve almayı düşünüyorum çünkü bu tarz oyunları oynayıp anlamam 1-2 ayımı geçiyor. Bir oyuna odaklanmak değil karışık oynamak tarzım, kütüphaneyi açıyorum kafama göre seçiyorum, ruh halim neye giderse. 🙂 Ben bi' yaz indirimine kadar daha bekleyeceğim sanırım.

Steam'da bu hafta içinde 85 liraya düşecek gibi, pek oynayanıda yok, uzun uzun videolarına baktım da bu sene video bile yok, fiyatı düşerse bir daha düşünelim😁 85 lira çöpe gitmesin, indirimde süper filan diye alıp oynamadığım bir sürü oyun var

İlk çıktığında oynamıştım baya herşeyi tamamlamıştım. Şimdi tekrar yükledim, herşey full 90FPS alıyordum, Spacer's Choice Edition'a yükselttim ve 20FPS anca alıyorum. Çöp yani spacer's choice edition.

Biraz araştırdım Ultra için 60FPS, 3080 gerekiyor. 3060'da eziyet.

Geri
Yukarı