Çözüldü The Sims 4 "does not appear to be installed" hatası

• Konuyu başlatan Emie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Emie

Hectopat
Makaleler
1
Dün Steam'den The Sims 4 Deluxe Edition aldım. Bugün indirdim, daha sonra Origin yükledim. Giriş yaptım ancak alttaki hatayı alıyorum.

Ekran görüntüsü 2021-04-07 182509.png

Steam'den dosyaları doğruladım ancak işe yaramadı.

Çözüm
Steam ve Origin uygulamalarını görev yöneticisinden kapatıp yönetici olarak başlatabilir misin?
Maalesef işe yaramadı.
Sorunu çözdüm. Origin'de oyun kütüphanenizi Steam kütüphanesi ile aynı yer yapınca hata kayboldu. Sanırım sorun Origin'in Steam'ın yüklediği dosyaları bulamamasıyla ilgili. Aşağıdaki adımları sırayla uygulayabilirsiniz.
Ekran görüntüsü 2021-04-07 184737.png
Ekran görüntüsü 2021-04-07 184802.png
Ekran görüntüsü 2021-04-07 184834.png
Dün Steam'den The Sims 4 Deluxe Edition aldım. Bugün indirdim, daha sonra Origin yükledim. Giriş yaptım ancak alttaki hatayı alıyorum.

Eki Görüntüle 962504

Steam'den dosyaları doğruladım ancak işe yaramadı.

Steam ve Origin uygulamalarını görev yöneticisinden kapatıp yönetici olarak başlatabilir misin?

Maalesef işe yaramadı.
Sorunu çözdüm. Origin'de oyun kütüphanenizi Steam kütüphanesi ile aynı yer yapınca hata kayboldu. Sanırım sorun Origin'in Steam'ın yüklediği dosyaları bulamamasıyla ilgili. Aşağıdaki adımları sırayla uygulayabilirsiniz.
Ekran görüntüsü 2021-04-07 184737.png
Ekran görüntüsü 2021-04-07 184802.png
Ekran görüntüsü 2021-04-07 184834.png

Son düzenleme:
Çözüm

Bunu nasıl yaptınız ben yapamıyorum gösterebilir misiniz lütfen?

bunu nasıl yaptınız ben yapamıyorum gösterebilir misiniz lütfen

Yeni konular

Geri
Yukarı