The Steam Awards - 2019 Collection Card Ne İşe Yarar?

ZortX

Kilopat
Makaleler
5
1576947106079.png

Bu şeyi almalı mıyım? Yani almak için çabalamalı mıyım? Küçük bir araştırma yapmaya çalıştım ancak pek anlamadım, nedir ne değildir gram fikrim yok. Açıkcası 10 Dolar bi alışveriş yapmak istemiyorum, çünkü istemeyeceğim kadar oyunum zaten var, 140 adet gerekli gereksiz bir ton oyun. Şuana kadar sepete eklediklerimin çoğu 2013-2014'ten kalma yıllardır oynamak için fırsat kolladığım oyunlardı.

Yorumlarınızı da merak ediyorum açıkcası, sizce almak için çaba sarf etmeli mi?

Eki Görüntüle 476126
Bu şeyi almalı mıyım? Yani almak için çabalamalı mıyım? Küçük bir araştırma yapmaya çalıştım ancak pek anlamadım, nedir ne değildir gram fikrim yok. Açıkcası 10 Dolar bi alışveriş yapmak istemiyorum, çünkü istemeyeceğim kadar oyunum zaten var, 140 adet gerekli gereksiz bir ton oyun. Şuana kadar sepete eklediklerimin çoğu 2013-2014'ten kalma yıllardır oynamak için fırsat kolladığım oyunlardı.

Yorumlarınızı da merak ediyorum açıkcası, sizce almak için çaba sarf etmeli mi?
Kartları toplayarak kendine rozet yapabilirsin. Rozet kazandığında item ve background elde edersin fakat değerli oldukları söylenemez(Nadir de olsa güzel şeyler çıkabilir). Ayrıca eğer rozet kazandığında level de atlarsan yine item ve background kazanırsın. Eğer bütün kartlar varsa rozet yap, hatıra olarak kalsın. Eğer hepsi yoksa satabilirsin 2-3 lira kazanırsın.😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı