The Walking Dead oyunları nasıl?

619482

Femtopat
Bana göre mükemmel bir hikaye oyunu, detaylı, insana dokunuyor, ancak diğer insanların görüşlerini almak istiyorum. Sahne sizin.

Bana göre mükemmel bir hikaye oyunu, detaylı, insana dokunuyor, ancak diğer insanların görüşlerini almak istiyorum. Sahne sizin.

Son sezon hariç çok güzel bir oyundur o clem in buyumesi duygusallık aksiyonlar sahneler efsanedir.

Bir başyapıt bence. Çok izledim fakat oynamak nasip olmadı. Bu oyunu oynayın, oynattırın!

Şu an oynuyorum. 2.sezondayım. Güzel kötü değil fakat bana biraz sıkıcı geliyor.

Yani oyun namına çok bir şey yok ama hikayesine kapılabilecek insanlar için gayet iyi.

3. sezonu dışında gayet sevdiğim bir seridir. Fakat 1'in devamında çıkan 3 oyun da 1. oyunun verdiği duygusal yoğunluğun çeyreğini veremiyor. Üstelik 3. oyunda gelişen Kate ve Javi arasındaki romantik mevzular beni daha da çileden çıkarmıştı. Aşk-ı Memnu mu izliyoruz TWD mi oynuyoruz belli değil.

Üçüncü oyun hariç başarılı buluyorum, ilk oyun özellikle çok sevdiğim oyunlardan biri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…