The Walking Dead oyunları nasıl?

Son sezon hariç hepsini oynadım. Sen sezon oynamaya değer mi?

Spoiler vermeyeceğim ama 1. bölümü hariç diğer 3 bölümü mükemmel bir oyun, eğer sabırlıysanız ilk bölümden sonra size göre bir oyun.

Üçüncü oyun hariç başarılı buluyorum, ilk oyun özellikle çok sevdiğim oyunlardan biri.

Haklısınız, oyuna adapte olamadığımız bir karakterle başlamak sıkıcıydı ve üçüncü oyunun optimizasyon sorunu var gibi geldi bana.

Son sezon hariç çok güzel bir oyundur o clem in buyumesi duygusallık aksiyonlar sahneler efsanedir?

Bence sadece üçüncü oyun kötüydü. Diğerleri mükemmeldi. Dördüncü sezonun başları sıkıcı olsa da sonunun seçimimize bağlı olması (öyle hatırlıyorum) gerçekten çok iyiydi.

Şu an oynuyorum. 2.sezondayım. Güzel kötü değil fakat bana biraz sıkıcı geliyor.

Öneririm, 3. sezon sıkıcı gelebilir ancak devam etmelisiniz.

Fazla iyi bir seri. İlk başladığınızda tarzı değişik geliyor ancak 10 dk sonra alışıyorsun.

Bende ilk sahnelerde yabancılık çekmiştim.

Fazla iyi bir seri. İlk başladığınızda tarzı değişik geliyor ancak 10 dk sonra alışıyorsun.

Hikaye olarak güzel bir oyun.
Bence de, detaylı ve kusursuz

Hikaye olarak güzel bir oyun.
Bence de, detaylı ve kusursuz

Bir başyapıt bence. Çok izledim fakat oynamak nasip olmadı. Bu oyunu oynayın, oynattırın!

Bana göre Steam'den aldığım en iyi oyun serilerinden birisi. Bu arada, sanırım YouTube'ta hangi kanaldan izlediğinizi tahmin edebiliyor gibiyim.
:)

Üçüncü oyun hariç başarılı buluyorum, ilk oyun özellikle çok sevdiğim oyunlardan biri.

Bence de, ilk oyunun sonları üzücüydü ama, bana göre oynamaya değer, kusursuz bir oyun.

Haklısınız.

3. sezonu dışında gayet sevdiğim bir seridir. Fakat 1'in devamında çıkan 3 oyun da 1. oyunun verdiği duygusal yoğunluğun çeyreğini veremiyor. Üstelik 3. oyunda gelişen kate ve javi arasındaki romantik mevzular beni daha da çileden çıkarmıştı. Aşk-ı memnu mu izliyoruz TWD mi oynuyoruz belli değil.

Evet, bence de. Özellikle kate ve javi arasında çıkan olayların clem ve Gabe'e zorla uygulanmaya çalışması da saçma olmuştu.

Yani oyun namına çok bir şey yok ama hikayesine kapılabilecek insanlar için gayet iyi.

Bilemiyorum bu konuda.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı