The Witcher 2 0xc00007b hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

HzZeus

Femtopat
Merhaba, videolarınızı izledim. Ama ben DLL hatası almıyorum, daha farklı bir sorun gibi görünüyor. Kayıt defteri düzenleyicisi ile ilgili. Yardımcı olursanız sevinirim. Process Monitor'dan WinRAR dosyası oluşturdum.

Logfile 2.rar

Sisteminizde eksik birkaç DLL gördüm ama bunların hangi paket ile geldiğini bilmiyorum. Birkaç önerim var yine de:
Ayrıca, ekran kartınızın modeli nedir?

Intel graphic 4000. GeForce 720M. Önceden oynuyordum. Güncellemeler de tam aslında. Hatta güncellemeler geldikce bilgisayar oyun kaldırmamaya başladı.

Rapordan anladığım kadarıyla oyun orijinal değil. Bence sorun bundan kaynaklanıyor.

Evet oyun orijinal değil ama önceden oynuyordum.

Bunu silin: C:\Windows\SysWOW64\XInput1_4.dll

Bunu kurun: DirectX İndirme Aracı

Sorun devam ederse tekrar rapor paylaşın.

Ayrıca oyun korsan mı? Bu yüzden de çöküyor olma ihtimali var... Şu anahatarı sorgulayıp bulamıyor:

HKCU\SOFTWARE\CD Projekt RED\The Witcher 2\SerialNumber

Bunu silin: C:\Windows\SysWOW64\XInput1_4.dll

Bunu kurun: DirectX İndirme Aracı

Sorun devam ederse tekrar rapor paylaşın.

Ayrıca oyun korsan mı? Bu yüzden de çöküyor olma ihtimali var... Şu ana hat arı sorgulayıp bulamıyor:

HKCU\SOFTWARE\CD Projekt RED\The Witcher 2\SerialNumber

Tamam onu da yapayım. Scan işlemi çok uzun sürecek mi? Yüzde 10 bile olmadı daha.
Neyse çok sağ olun oyun korsan ondan muhtemelen. Yoruldum artık sildim oyunu. Kaç gündür yapmadığım şey kalmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:

İndirimde uygun fiyata düşüyor, satın alırsanız aynı sorunu yaşarsanız konu açarsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı